Ostatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód

Ostatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód

Ostatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód
Krzysztof Kempski
06.09.2018 18:23, aktualizacja: 06.09.2018 19:52

Rewolwery w dłoń, czas udać się do saloonu.

Premiera The Surge 2 już w 2019 roku, więc siłą rzeczy gracze zdążyli już nieco zapomnieć o przygodach Warrena, totalnie nijakiego z charakteru posiadacza specjalnych protez, zamieniających go niemal w cyborga. Focus Home Interactive postanowiło jednak przypomnieć nam jeszcze raz o grze Deck 13 (współtwórcy Lords of the Fallen) i zapowiedziało nowe rozszerzenie do gry. Jak się zdaje, ostatnie.

Tytuł DLC brzmi The Good, the Bad, and the Augmented  i jeżeli pomyśleliście w tym momencie o filmie "Dobry, zły i brzydki" zdaje się, że to odpowiednie skojarzenie. Gra nawiąże do stylistyki westernu, a ujawniony szkic fabuły wydaje się nieco podobny do scenariusza filmu Sergio Leone. Naszym przeciwnikiem będzie niejaki Dr. Rischboter, którego spotkamy w komorach Creo. Jak się zdaje, podróż na Dziki Zachód będzie w jakiś sposób wytłumaczona wirtualną rzeczywistością. Gracz uda się do pokoi testowych przygotowanych przez tytułowego doktora.

The Surge - The Good, the Bad, and the Augmented Teaser Trailer

The Good, the Bad, and the Augmented ukaże się już 2 października na PC, PS4 i Xboksie One. Nie podano jeszcze wyceny tego DLC, ale poprzednie kosztowało 15 dolarów, więc możemy spodziewać się zbliżonej ceny. A ja już wiem, co będę robił dziś wieczorem... rok temu porzuciłem grę na walce z ostatnim bossem, ale szczęśliwie jeszcze jej nie odinstalowałem, pora zatem wyrównać rachunki. Jeżeli Deck 13 odpowiednio się postara, będzie z tego fajna przystawka przed Red Dead Redemption 2.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)