Ostatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód

Strona głównaOstatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód
06.09.2018 18:23
Ostatnie DLC do The Surge zabierze nas na Dziki Zachód
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Rewolwery w dłoń, czas udać się do saloonu.

Premiera The Surge 2 już w 2019 roku, więc siłą rzeczy gracze zdążyli już nieco zapomnieć o przygodach Warrena, totalnie nijakiego z charakteru posiadacza specjalnych protez, zamieniających go niemal w cyborga. Focus Home Interactive postanowiło jednak przypomnieć nam jeszcze raz o grze Deck 13 (współtwórcy Lords of the Fallen) i zapowiedziało nowe rozszerzenie do gry. Jak się zdaje, ostatnie.

Tytuł DLC brzmi The Good, the Bad, and the Augmented  i jeżeli pomyśleliście w tym momencie o filmie "Dobry, zły i brzydki" zdaje się, że to odpowiednie skojarzenie. Gra nawiąże do stylistyki westernu, a ujawniony szkic fabuły wydaje się nieco podobny do scenariusza filmu Sergio Leone. Naszym przeciwnikiem będzie niejaki Dr. Rischboter, którego spotkamy w komorach Creo. Jak się zdaje, podróż na Dziki Zachód będzie w jakiś sposób wytłumaczona wirtualną rzeczywistością. Gracz uda się do pokoi testowych przygotowanych przez tytułowego doktora.

The Surge - The Good, the Bad, and the Augmented Teaser Trailer

The Good, the Bad, and the Augmented ukaże się już 2 października na PC, PS4 i Xboksie One. Nie podano jeszcze wyceny tego DLC, ale poprzednie kosztowało 15 dolarów, więc możemy spodziewać się zbliżonej ceny. A ja już wiem, co będę robił dziś wieczorem... rok temu porzuciłem grę na walce z ostatnim bossem, ale szczęśliwie jeszcze jej nie odinstalowałem, pora zatem wyrównać rachunki. Jeżeli Deck 13 odpowiednio się postara, będzie z tego fajna przystawka przed Red Dead Redemption 2.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)