"Ostatni strażnik" - książka w uniwersum World of Warcraft już w sprzedaży

"Ostatni strażnik" - książka w uniwersum World of Warcraft już w sprzedaży

"Ostatni strażnik" - książka w uniwersum World of Warcraft już w sprzedaży
Łukasz Jarkiewicz
03.07.2019 16:00, aktualizacja: 04.07.2019 14:24

Właśnie ukazało się nowe wydanie powieści Jeffa Grubba. Uratujmy ten świat wspólnie.

Nie było ostatnio żadnej lektury dla graczy, więc warto nadrobić te niegodziwe braki. Nowe wydanie "World of Warcraft: Ostatni Strażnik" autorstwa Jeffa Grubba jest już gotowy do zakupu za sprawą wydawnictwa Insignis i serii Blizzard Legends. Książka wypełnia lukę po wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności." Dodatkowo warto wspomnieć, że stanowiła podstawę do opracowania nowej wersji historii dla filmowego uniwersum "Warcraft: Początek".

Obraz

W dużym skrócie - Wichrogród jest niezdobytą twierdzą, której nie mogły podołać ani armie trolli, ani watahy gnoli. Jednak nowe zagrożenie może być dla króla warowni bardziej zabójcze od wszystkich poprzednich niebezpieczeństw razem wziętych. Główną rolę odegra tajemniczy i ekscentryczny Medivhie, który jest najpotężniejszym magiem całego Azeroth. Na jego barkach nieco spoczywa, bo tylko losy świata.

Książka zaliczyła dzisiaj swoją premierę, więc pozostawiam ofertę Empiku. Jakiś czas temu wrzuciliśmy dla was fragment "World of Warcraft: Przez Mroczny Portal". Jeżeli to wciąż za mało na wasze lekturowe pragnienie, wpadnijcie przeczytać recenzję Adama, który wystukał swoje przemyślenia po przeczytaniu "Tom Clancy’s The Division: Skoro świt".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)