Ósma część Silent Hill to Downpour

Ósma część Silent Hill to Downpour

marcindmjqtx
08.01.2011 22:32, aktualizacja: 06.01.2016 14:52

Pisaliśmy już, i to dobrych parę miesięcy temu, co nieco o ósmej części serii Silent Hill, prezentując przy tym nawet jej zwiastun. Dopiero teraz wiemy jednak, jaki będzie nosić podtytuł - Downpour. Znamy też trochę nowych szczegółów dotyczących rozgrywki.

"Downpour" to po angielsku "ulewa" i właśnie wokół tematu wody kręcić się będzie fabuła i klimat najnowszego Silent Hilla. W grze poznamy południowo-wschodnią część miasta, która do tej pory nie pojawiła się w żadnej części serii. Podobno odpoczniemy dzięki temu od takich "silenthillowych standardów", jak szpitale czy szkoły. Cały teren ma być tak duży, że pomiędzy poszczególnymi jego częściami przemieszczać się będziemy metrem.

W Downpour pojawią się także zadania poboczne - wygląda więc na to, że dostaniemy produkcję z do pewnego stopnia otwartym światem. Ciekawe.

Jeśli chodzi o walkę, to gra ma raczej sprzyjać jej omijaniu, choć oczywiście obecne będą normalne bronie (choć nie w formie całego ekwipunku - będziemy bić się tym, co akurat mamy, aż się zepsuje/rozwali). W czasie potyczek z bossami pojawią się także elementy QTE.

Dla przypomnienia - za grę odpowiedzialni są nie Japończycy, ale czeskie studio Vatra Games. Ukazać się ma na PS3 i 360.

[via NeoGAF]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)