Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea

Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea
24.03.2020 15:00
Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Platforma Tima Sweeney'a jest aktualnie na takim etapie, że każdy nowy tytuł (niekoniecznie świeży) jest “wydarzeniem”.

O tym, że Steam stał się śmietniczkiem gier wideo, gdzie wśród tony niegrywalnych tworów wypatrzeć można prawdziwe perełki, które zachwycą swoim nieszablonowym podejściem do tematu lub zwyczajnie będą miały w sobie to coś. Podobnie dzieje się z eShopem.Dlatego Adam Piechota rozpoczął swego czasu swój cotygodniowy cykl, gdzie przyglądał się przeróżnym tytułom i sprawdzał, czy warto w nie w ogóle inwestować swój czas i pieniądze.

Epic Games Store z kolei, największy konkurent platformy Valve, nie ma na razie takiego problemu i choć liczba dostępnych tytułów znacznie urosła od ostatniego roku, to dalej nijak ma się to do liczb wykręcanych przez Steama, na którym w zeszłym roku ukazało się ponad osiem tysięcy gier.

Aktualizacja wiosna 2020 | Epic Games Store

Dlatego też każdy “nowy” tytuł, który trafi na platformę twórców Fortnite’a zostaje przyjęty z odpowiednimi honorami, co ma swoje plusy i zyskują na tym zarówno gracze, jak i deweloperzy, których gry nie przepadną w morzu innych produkcji.

Wśród ośmiu zaprezentowanych przez Epica gier znaleźć możemy indyki, management sima, a nawet bijatykę, choć trzeba przyznać, że należy ona do tych niszowych, trochę zapomnianych produkcji. Samurai: Shodown został wydany w zeszłym roku na konsolach, a wkrótce ma pojawić się na komputerach osobistych właśnie na Epic Game Storze.

Pełną listę tytułów znajdziecie w tym miejscu.

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)