Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea

Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea

Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea
Bartosz Witoszka
24.03.2020 15:00

Platforma Tima Sweeney'a jest aktualnie na takim etapie, że każdy nowy tytuł (niekoniecznie świeży) jest “wydarzeniem”.

O tym, że Steam stał się śmietniczkiem gier wideo, gdzie wśród tony niegrywalnych tworów wypatrzeć można prawdziwe perełki, które zachwycą swoim nieszablonowym podejściem do tematu lub zwyczajnie będą miały w sobie to coś. Podobnie dzieje się z eShopem.Dlatego Adam Piechota rozpoczął swego czasu swój cotygodniowy cykl, gdzie przyglądał się przeróżnym tytułom i sprawdzał, czy warto w nie w ogóle inwestować swój czas i pieniądze.

Epic Games Store z kolei, największy konkurent platformy Valve, nie ma na razie takiego problemu i choć liczba dostępnych tytułów znacznie urosła od ostatniego roku, to dalej nijak ma się to do liczb wykręcanych przez Steama, na którym w zeszłym roku ukazało się ponad osiem tysięcy gier.

Aktualizacja wiosna 2020 | Epic Games Store

Dlatego też każdy “nowy” tytuł, który trafi na platformę twórców Fortnite’a zostaje przyjęty z odpowiednimi honorami, co ma swoje plusy i zyskują na tym zarówno gracze, jak i deweloperzy, których gry nie przepadną w morzu innych produkcji.

Wśród ośmiu zaprezentowanych przez Epica gier znaleźć możemy indyki, management sima, a nawet bijatykę, choć trzeba przyznać, że należy ona do tych niszowych, trochę zapomnianych produkcji. Samurai: Shodown został wydany w zeszłym roku na konsolach, a wkrótce ma pojawić się na komputerach osobistych właśnie na Epic Game Storze.

Pełną listę tytułów znajdziecie w tym miejscu.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)