Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy

Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy

Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy
marcindmjqtx
14.05.2010 17:54, aktualizacja: 08.01.2016 13:54

Dziś na półki polskich sklepów oficjalnie trafił Alan Wake, więc najwyższy czas na piątą, ostatnią część naszego konkursu. Tym razem do wygrania jest konsola Xbox 360 wraz z egzemplarzem przygód wiadomego pisarza.

Aktualizacja: obrazek został odnaleziony, rozpoczął się więc drugi etap konkursu.

Co należy zrobić aby zdobyć konsolę? Zadanie podzieliliśmy na dwa etapy: gdzieś w archiwalnych* notkach Polygamii ukryliśmy 10 fragmentów obrazka, na którym widnieje konkursowe pytanie. Zwycięzcą pierwszego etapu zostanie osoba, która dzisiaj, do godz. 23:59 pierwsza przyśle na adres ukrytemotywy@polygamia.pl złożony obrazek. Nagrodą jest oczywiście zestaw: gra Alan Wake, latarka i koszulka.

Drugi etap rozpocznie się w sobotnie popołudnie, kiedy to uaktualnimy poniższą notkę o złożony obrazek i nazwisko ewentualnego zwycięzcy. Aby wygrać konsolę z grą trzeba będzie w jak najciekawszy sposób odpowiedzieć na zawarte w obrazku pytanie. Nie ukrywamy, że przychylniejszym okiem będziemy patrzeć na zgłoszenia tych osób, które podeślą nam ułożony obrazek, więc warto szukać!

Podpowiedź jest tylko jedna, ale duża: wbrew pozorom, nie jesteśmy sadystami.

Aktualizacja: Obrazek, który jako pierwszy w całości podesłał Konrad S. wygląda następująco:

Tak też, aby wygrać główną nagrodę w naszym konkursie, konsolę Xbox 360 wraz z grą Alan Wake, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój najlepszy sposób aby nie zasnąć?

Najbardziej pomysłowa w naszym mniemaniu odpowiedź wygrywa. Możecie się nieco rozpisać - limit to 1500 znaków, więc warto się postarać, zwłaszcza zważywszy na nagrodę. Na wasze odpowiedzi wysyłane na adres ukrytemotywy@polygamia.pl czekamy do 23:59 w niedzielę.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

* odpowiadając na pytania z komentarzy, chodzi o notki od grudnia 2008 roku, już po zmianie silnika.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)