Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy

Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy
14.05.2010 17:54
Osiągnięcie nr 5: Ukryte motywy
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Dziś na półki polskich sklepów oficjalnie trafił Alan Wake, więc najwyższy czas na piątą, ostatnią część naszego konkursu. Tym razem do wygrania jest konsola Xbox 360 wraz z egzemplarzem przygód wiadomego pisarza.

Aktualizacja: obrazek został odnaleziony, rozpoczął się więc drugi etap konkursu.

Co należy zrobić aby zdobyć konsolę? Zadanie podzieliliśmy na dwa etapy: gdzieś w archiwalnych* notkach Polygamii ukryliśmy 10 fragmentów obrazka, na którym widnieje konkursowe pytanie. Zwycięzcą pierwszego etapu zostanie osoba, która dzisiaj, do godz. 23:59 pierwsza przyśle na adres ukrytemotywy@polygamia.pl złożony obrazek. Nagrodą jest oczywiście zestaw: gra Alan Wake, latarka i koszulka.

Drugi etap rozpocznie się w sobotnie popołudnie, kiedy to uaktualnimy poniższą notkę o złożony obrazek i nazwisko ewentualnego zwycięzcy. Aby wygrać konsolę z grą trzeba będzie w jak najciekawszy sposób odpowiedzieć na zawarte w obrazku pytanie. Nie ukrywamy, że przychylniejszym okiem będziemy patrzeć na zgłoszenia tych osób, które podeślą nam ułożony obrazek, więc warto szukać!

Podpowiedź jest tylko jedna, ale duża: wbrew pozorom, nie jesteśmy sadystami.

Aktualizacja: Obrazek, który jako pierwszy w całości podesłał Konrad S. wygląda następująco:

Tak też, aby wygrać główną nagrodę w naszym konkursie, konsolę Xbox 360 wraz z grą Alan Wake, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój najlepszy sposób aby nie zasnąć?

Najbardziej pomysłowa w naszym mniemaniu odpowiedź wygrywa. Możecie się nieco rozpisać - limit to 1500 znaków, więc warto się postarać, zwłaszcza zważywszy na nagrodę. Na wasze odpowiedzi wysyłane na adres ukrytemotywy@polygamia.pl czekamy do 23:59 w niedzielę.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

* odpowiadając na pytania z komentarzy, chodzi o notki od grudnia 2008 roku, już po zmianie silnika.

326986490373232682
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)