Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Ori and the Blind Forest Definitive Edition jeszcze w tym roku

Strona głównaOri and the Blind Forest Definitive Edition jeszcze w tym roku
08.08.2015 11:40
Ori and the Blind Forest Definitive Edition jeszcze w tym roku
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIdhYfa

Wspaniała baśniowa przygodówka od Moon Studios doczeka się ponownego, wzbogaconego wydania.

bDIdhYet

W czasie livestreamu ze stoiska Microsoftu na targach Gamescom, Thomas Mahler i Gennadiy Korol z Moon Studios ujawnili, że trwają pracę na Ori and the Blind Forest Definitive Edition. Twórcy wzięli sobie do serca zdanie fanów i postanowili wydać reedycję wzbogaconą o ich postulaty. Jak powiedział G.Korol:

Spędziliśmy dużo czasu na wczytywaniu się w to, co ludzie mieli do powiedzenia na temat naszej gry - co lubili, co mogło im się nie podobać - i naprawdę chcemy uwzględnić wszystkie większe uwagi na jej temat. Wprowadzamy dużo dodatkowej zawartości, takiej jak nowe lokacje, na których zamierzamy użyć nowej mechaniki i artworki, i prawdopodobnie będziemy mieli nowe umiejętności. Oglądajcie od 56 minuty. Do zmian zaliczają się chociażby drobne poprawki poziomu trudności. Z kolei w wywiadzie dla magazynu Game Informer, Thomas Mahler powiedział:

Naprawdę wróciliśmy do podstaw, dodaliśmy więcej zawartości, naprawiliśmy WSZYSTKIE rzeczy, o które prosili nas fani (nie mówię tutaj o bugach, ale o designie i treści). Chcemy tylko stworzyć kompletne przeżycie dla ludzi, którzy już kochają Ori i dla tych, którzy nawet jeszcze nie spróbowali. Ori and the Blind Forest Definitive Edition ma pojawić się w okresie świątecznym na PC i Xboksa One.

bDIdhYev

[Źródło: Polygon]

Oskar Śniegowski

326919382129727530
bDIdhYfr