Orange zacieśnia współpracę z Gameloftem

Gameloft to jeden z największych producentów gier na smartfony na świecie. Orange: tego chyba tłumaczyć nie trzeba, jeden z głównych polskich operatorów sieci komórkowych. Co może dać współpraca obu tych podmiotów?

marcindmjqtx

02.08.2011 | aktual.: 06.01.2016 12:13

Tanie (i dobre) gry na smartfony, rzecz jasna.

Dzięki współpracy, klienci Orange otrzymali dostęp do 32 gier "HD+" Gameloftu (między innymi: Assassin's Creed: Altair's Chronicles czy Asphalt 6), głównie przeznaczonych na system operacyjny Android, choć znajdą się także takie przeznaczone na Symbian 3. Można także znaleźć te, które oferują prawdziwe 3D (pod warunkiem posiadania odpowiedniego aparatu, rzecz jasna).

Oczywiście, dzięki Android Market te produkcje wcześniej także były dostępne, teraz jednak kliencie Orange mogą je znaleźć na portalu mobilnym operatora (m.orange.pl) w dość, wydaje się, atrakcyjnej cenie: 11,07 zł za jedną.

Fani gier i grania na smartfonach prawdopodobnie Gameloft dobrze już znają, wydaje się więc, że ruch ze strony Orange trafi raczej do tych, którzy interesują się tym tematem trochę mniej. Ciekawe czy współpraca ta jeszcze jakoś się rozwinie i czy w przyszłości możemy oczekiwać np. jeszcze bardziej atrakcyjnych promocji.

[za informacją prasową]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpolskagameloft
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.