Operacja Grim Sky w Rainbow 6

Operacja Grim Sky w Rainbow 6

Operacja Grim Sky w Rainbow 6
Joanna Pamięta - Borkowska
08.08.2018 10:50, aktualizacja: 08.08.2018 11:42

I nowi operatorzy.

Taktyczny Zespół Reagowania Miejskiego, noszący kryptonim Grim Sky, dał nazwę dla trzeciego sezonu Rainbow Six: Siege. Tym, co najbardziej wszystkich interesuje, są oczywiście nowi operatorzy, którzy się w nim pojawią.

Obrońcą jest policjantka pochodząca z Wielkiej Brytanii, która łączy wiedzę na temat psychologii tłumu oraz umiejętności zarządzania grupą. Wyróżniać ją będzie barykada. W ataku pojawi się z kolei operator z Ameryki, specjalista-taktyk o niepospolitej inteligencji, na którego wyposażeniu znajduje się lampa lutownicza.

Nieco na temat ich wyglądu można domyśleć się na podstawie oficjalnej grafiki - wprawdzie są nieco rozmazani, ale widać wyraźnie, że np. kobieta będzie ciemnoskóra i będzie miała krótkie włosy, zaś Amerykanin nosi beret.

325512240130568818

Pojawi się też modyfikacja mapy w postaci udoskonalonej Bazy Hereford.

Dodatkowo w ramach nowej operacji zostanie usprawniona sama rozgrywka. Modyfikacje obejmują celowniki broni, których precyzja ma być poprawiona, oraz wybór operatora w stanie bezczynności. Z bardziej widocznych zmian, zwłaszcza dla posiadaczy konsolowej wersji gry - rozdzielczość na będzie dynamicznie skalowana.

Prezentacja operacji odbędzie się w Paryżu podczas turnieju Six Major, między 17 a 19 sierpnia. Będzie ją można obejrzeć na oficjalnym kanale Twitch.

Dodatek Grim Sky można wypróbować na serwerze testowym.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)