Onslaught - FPS z co-opem na WiiWare?

Dotychczas WiiWare to była siedziba prostych gier, najczęściej logiczno-zręcznościowych, na które w sumie większość nie zwracała uwagi. Zdarzyło się kilka perełek, ale to raczej wyjątki potwierdzające regułę. Z interesującej strony zaatakuje Hudson - Onslaught będzie strzelaniną FPP osadzoną w kosmicznych klimatach z wielkimi robalami. Cechy szczególne to przede wszystkim właśnie dostępność wyłącznie via WiiWare oraz sieciowy tryb kooperacji nawet dla 4 graczy, co w przypadku konsoli Nintendo zdarza się po raz pierwszy. Szkoda tylko, że galeria prezentuje poziom może drugiej generacji gier na PS... one.

Obrazek
Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE