OnLive w czerwcu w USA

Strona głównaOnLive w czerwcu w USA
10.03.2010 19:48
OnLive w czerwcu w USA
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Usługa pozwalająca na strumieniowanie gier z serwerów bezpośrednio do naszych urządzeń ma wystartować w Stanach Zjednoczonych 17 czerwca. Co ciekawe OnLive pojawi się na razie jedynie na komputerach PC i Mac, nie wiadomo więc co z obiecywanym odbiornikiem nieco przypominającym konsolę i innymi sprzętami, które miały z nią współpracować.

Podczas startu usługa wspierana będzie przez następujących wydawców: Electronic Arts, Ubisoft, Take-Two Interactive, THQ i Warner Bros. Interactive Entertainment. Z dostępnych na starcie gier potwierdzono: Assassin's Creed II, Metro 2033 i Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Miesięczny dostęp do OnLive kosztować będzie 14,95 dolarów. Oficjalna premiera ma się odbyć podczas E3 (a jeszcze w zeszłym roku Mike McGarvey mówił, że nie jest to impreza dla ich produktu) i wtedy też poznamy bardziej szczegółowy cennik dotyczący gier, programy lojalnościowe itd.

Jeśli OnLive ma skończyć wyłącznie na komputerach to chyba nie tego się spodziewaliśmy. Wstrzymajmy się jednak ze spekulacjami do E3. Być może wtedy też poznamy datę europejskiej premiery.

[via Develop i VG247]

327080870131750954
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)