ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video

ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video

ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video
marcindmjqtx
18.05.2010 20:30, aktualizacja: 08.01.2016 13:54

W Warszawie, w dniach 22-24 października ma odbyć się impreza pt. ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Co to za wydarzenie? Zapraszam do rozwinięcia.

Według organizatorów, ON/OFF ma być okazją do "zobaczenia najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej", a także "poznania przedpremierowych produktów, nowoczesnych rozwiązań, najnowszych gier i spotkań z gwiazdami: celebrytami i twórcami gier".

Tematyka targów ma obejmować telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kino domowe, laptopy, sprzęt komputerowy, gry wideo oraz "zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową i technologią 3D".

Gry znajdują się już w tytule targów, więc można wnioskować, że będą zajmowały istotne miejsce. Organizatorem imprezy odbywającej się w warszawskim Centrum EXPO XXI są Międzynarodowe Targi Poznańskie, w informacji prasowej można przeczytać, że "wydarzenie jest kolejnym krokiem w rozwoju organizowanego przez sześć lat Poznań Game Arena".

Zainteresowani? Więcej informacji ma z czasem pojawić się na oficjalnej stronie, która na razie niestety nie działa.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)