Omen of Sorrow - gra dla osób, które zawsze chciały wklepać Draculi

Omen of Sorrow - gra dla osób, które zawsze chciały wklepać Draculi

Omen of Sorrow - gra dla osób, które zawsze chciały wklepać Draculi
Joanna Pamięta - Borkowska
30.03.2018 11:55

Sukkuby potrafią też walczyć, a to dobre!

Niezależne studio AOne Games przedstawiło niedawno owoce pracy nad swoim pierwszym projektem - będzie to Omen of Sorrow, bijatyka, w której wezmą udział mityczne postacie z europejskiego folkloru. Gra powstała na silniku Unreal Engine 4, a wyjdzie na PS4 w drugiej połowie tego roku. Wydawcą będzie Soedesco.

Wampiry, wilkołaki i sukkuby, ale też postacie literackie, czyli np. dr Hyde, będą tłuc się na klasycznych dwuwymiarowych arenach. Bohaterów dostaniemy dwunastu, a każdy z nich będzie posiadał arsenał unikalnych ciosów.

Omen of Sorrow - Announcement Trailer - PEGI

Produkcja ta będzie na wskroś klasyczna - poza fabułą dla pojedynczego gracza opierającą się na walkach z bossami, gracze zetrą się w potyczkach lokalnych albo online. AOne Games twierdzi, że system walki został tak skonstruowany, by nawet osoby nowe w tym gatunku mogły szybko się nauczyć. Grę będziemy obsługiwać za pomocą czterech klawiszy.

Twórcy obiecują też, że dzięki technice GGPO granie przez sieć ma być pozbawione lagów.

Poniżej możecie obejrzeć fragment walki dr Hyde'a z wilkołakiem (przyznam, że coś mały ten Crinos) oraz Vladislava III (czyli Włada III Palownika):

Omen of Sorrow / Dr. Hyde.

Omen of Sorrow / Vladislav III.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)