Okulary rozszerzonej rzeczywistości Google już są. I wyglądają niesamowicie

Strona głównaOkulary rozszerzonej rzeczywistości Google już są. I wyglądają niesamowicie
04.04.2012 18:29
Okulary rozszerzonej rzeczywistości Google już są. I wyglądają niesamowicie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Google ujawnił w końcu, jak będą działać okulary rozszerzonej rzeczywistości koncernu. W skrócie: za ich pomocą można odebrać wiadomość, sprawdzać mapy lub przeprowadzać wideokonferencje. Zapowiada się świetnie. <br />

Google ujawnił w końcu, jak będą działać okulary rozszerzonej rzeczywistości koncernu. W skrócie: za ich pomocą można odebrać wiadomość, sprawdzać mapy lub przeprowadzać wideokonferencje. Zapowiada się świetnie.

20120404182935josos RED C:Documents and SettingsjakubwUstawienia lokalneTemporary Internet FilesCon... jakubw word Okulary Google

Okulary rozszerzonej rzeczywistości Google już są.

Google ujawnił w końcu, jak będą działać okulary rozszerzonej rzeczywistości koncernu. W skrócie: za ich pomocą można odebrać wiadomość, sprawdzać mapy lub przeprowadzać wideokonferencje.

Plotki mówiące, że Google szykuje specjalne technookulary krążyły już od dawna. Teraz w końcu wiemy, że warto było czekać. Google na swoim profilu na Google+ dał nam przedsmak tego, czego należy się spodziewać.

Okulary pozwolą nam wykonywać część czynności, które normalnie wykonujemy na smartfonie, ale... bez smartfona. Okulary składają się z samej ramki, a w jednym jej kącie znajduje się niewielki ekran, na którym wyświetlane są powiadomienia. Z krótkiego filmu demonstrującego możliwości okularów wynika, że są one obsługiwane poleceniami głosowymi.

Jak informuje serwis The Verge, okulary mają pojawić się na rynku do końca 2012 roku, w cenie od 250 do 600 dolarów.

Plotki mówiące, że Google szykuje specjalne technookulary krążyły już od dawna. Teraz w końcu wiemy, że warto było czekać. Google na swoim profilu na Google+ dał nam przedsmak tego, czego należy się spodziewać.

Czego należy się więc spodziewać? Że okulary pozwolą nam wykonywać część czynności, które normalnie wykonujemy na smartfonie, ale... bez smartfona. Okulary składają się z samej ramki, a w jednym jej kącie znajduje się niewielki ekran, na którym wyświetlane są powiadomienia. Z krótkiego filmu demonstrującego możliwości okularów wynika, że są one obsługiwane poleceniami głosowymi. Zobaczcie zresztą sami:

Project Glass: One day...

Jak informuje serwisThe Verge, okulary mają pojawić się na rynku do końca 2012 roku, w cenie od 250 do 600 dolarów. Czekamy!

327165290549762090
Udostępnij:
Komentarze (0)