Okradziono ich na wizji. Wszystko było strumieniowane na Twitchu

Strona głównaOkradziono ich na wizji. Wszystko było strumieniowane na Twitchu
22.09.2021 13:40
Wystarczyła chwila nieuwagi, by instrument zniknął.
Wystarczyła chwila nieuwagi, by instrument zniknął.
Źródło zdjęć: © Twitch

Na Twitchu znajdziemy przeważnie streamingi gamingowe, ale pojawiają się również inne przedsięwzięcia. Dwójka muzyków z Niemiec właśnie dawała koncert na żywo, gdy jeden z przechodniów wykorzystał sytuację. Tego na pewno się nie spodziewali.

bESjOGwl

Panowie prowadzili właśnie transmisję na żywo na ulicach Berlina, kiedy znikąd pojawił się on. Wyglądał na pasjonata, kogoś zaciekawionego, lecz prawda okazała się bardziej bolesna, o czym muzycy dowiedzieli się po chwili. Złodziej podszedł, wziął gitarę i poszedł dalej, jak gdyby nigdy nic. Nagranie możecie zobaczyć tutaj.

Żeby było zabawniej, widzowie dokładnie widzieli całe zajście, ale niemieccy artyści byli zbyt pochłonięci dawaniem koncertu, by cokolwiek zauważyć. Dopiero, gdy jeden z nich się odwrócił, kątem oka zauważył, że instrument zniknął ze swojego miejsca. Zamiast panikować, panowie zaczęli się śmiać, sięgnęli po mikrofon i poinformowali o zdarzeniu z nadzieją, że ktoś pomoże.

Z informacji na Instagramie artystów wynika, że złodziej został później złapany, a gitara wróciłą do prawowitych właścicieli.

Udostępnij:
bESjOGwx
Komentarze (2)
bESjOGxj