Okładka, data premiery i dodatki do zamówień przedpremierowych Uncharted 2 ujawnione

Okładka, data premiery i dodatki do zamówień przedpremierowych Uncharted 2 ujawnione

Okładka, data premiery i dodatki do zamówień przedpremierowych Uncharted 2 ujawnione
marcindmjqtx
21.07.2009 18:55, aktualizacja: 11.01.2016 17:59

Właśnie poznaliśmy datę wydania i okładkę Uncharted 2. Nie zaznaczajcie jeszcze jednak 13 października w kalendarzu, ponieważ jest to termin jedynie obowiązujący w Stanach Zjednoczonych, więc my Europejczycy musimy jeszcze troszkę zaczekać, by dowiedzieć się kiedy wziąć wolne z pracy.

Dodatkowo ujawniono, jakie bonusy otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe w jednym ze sklepów:

  • BestBuy da nam dostęp do złotej Baretty i AK-47 w multi. W sumie to tylko inne tekstury, ale jak wyglądają możecie sprawdzić na obrazkach.
  • Amazon.com udostępni nam mapę skarbów, która pozwoli w łatwiejszy sposób odnajdywać ukryte przedmioty podczas grania.
  • Game Crazy to dostęp do szybszego mnożnika punktów w multi, czyli szybciej zdobywać będziemy walutę i poziomy. Efekt ten będzie ograniczony czasowo.
  • GameStop natomiast pozwoli na wcześniejszy dostęp do multiplayerowego dema. Osoby zamawiające w GameStop będą mogły grać już od 9 września.

Najważniejsza jednak informacja jest taka, że 30 września wszyscy posiadacze PS3 otrzymają dostęp do dema. Pytanie tylko, czy będzie można również sprawdzić singla, bo jednak to tym powinno się przede wszystkich chwalić Naughty Dog, choć za multi też nie ma się co wstydzić.

PS Oczywiście zapytam SCEP, czy może w Polsce również będą dostępne jakieś promocje na zakupy przedpremierowe, choć to raczej wątpliwe.

[via Kotaku]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)