Ojciec Chrzestny pojawi się dopiero 10 kwietnia

Ojciec Chrzestny pojawi się dopiero 10 kwietnia12.02.2009 17:21
Ojciec Chrzestny pojawi się dopiero 10 kwietnia
marcindmjqtx

Jak donosi w specjalnej informacji prasowej EA The Godfather II nie wyrobi się i data premiery tego tytułu została przesunięta na 10 kwietnia. Specjalnie nas to nie martwi, bo gra jakiegoś strasznego wrażenia wcześniej na nas nie zrobiła, więc trochę dodatkowego czasu na poprawki jej się przyda. No i przy okazji warto dodać, że nie jest to jedyny tytuł, któremu Electronic Arts zmieniło datę premiery na późniejszą. Wcześniej spotkało to chociażby Dragon Age. Co prawda pisaliśmy już o tym wcześniej, ale teraz mamy dokładną datę. Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Premiera gry Ojciec Chrzestny II na początku kwietnia!

Już niebawem gracze ponownie wkroczą w świat mafijnych porachunków.

Wszyscy fani gier akcji o gangsterach powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 10 kwietnia. Tego dnia wprowadzimy do polskich sklepów produkcję zatytułowaną Ojciec chrzestny II. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej na PC oraz PLAYSTATION 3 i Xbox 360 .

- Ojciec chrzestny II wyznacza nowe standardy w grach o otwartej strukturze świata, łącząc w sobie akcję ?i dynamiczną walkę na ulicach miasta ze strategicznym planowaniem - powiedział Hunter Smith, producent wykonawczy. - Jako twórcy zdajemy sobie sprawę, że esencją zabawy w naszej grze jest zorganizowana przestępczość. Corleone i pozostałe rodziny planują i walczą o panowanie nad różnymi terytoriami, aby przejąć przepływające tamtędy pieniądze. Chcieliśmy, aby gracze mogli samodzielnie podejmować strategiczne decyzje jako głowy tych rodzin, co jest zasadniczą częścią naszej gry i mafijnego życia w ogóle.

Ojciec chrzestny II pozwoli wcielić się w głowę rodziny Corleone i przeżyć własną historię podstępów, zdrady ?i podboju w świecie zorganizowanej przestępczości lat sześćdziesiątych XX wieku. Inwestowanie w rodzinę, reprezentowanie jej interesów, planowanie strategii postępowania i korumpowanie oficjeli - wszystko to można będzie kontrolować dzięki rewolucyjnemu trybowi Don's View. Kryminalne imperium ma być ukazane jako trójwymiarowa mapa, co pozwoli koordynować strategię i planowanie uderzeń w różne punkty miasta.

Więcej informacji na temat gry Ojciec chrzestny II znajduje się pod: http://www.polska.ea.com/gf2.

327145708367472919
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)