Ogolenie głowy czy zgarnięcie Hitman: Absolution za dolara - jak wesprzecie Agenta 47 w walce z rakiem?

Ogolenie głowy czy zgarnięcie Hitman: Absolution za dolara - jak wesprzecie Agenta 47 w walce z rakiem?

Ogolenie głowy czy zgarnięcie Hitman: Absolution za dolara - jak wesprzecie Agenta 47 w walce z rakiem?
marcindmjqtx
28.08.2015 12:47, aktualizacja: 05.01.2016 14:54

To pierwsze jest logistycznie wymagające, więc prawdopodobnie zadowolicie się grą ze bezcen.

W kinach wyświetlany jest właśnie nowy (ponoć tandetny - widzieliście?) film z Agentem 47, a coraz bliżej grudniowa premiera kolejnej gry z łysym. To zatem dobry moment, by Square Enix połączyło siły z fundacją Game Changer w walce z rakiem dotykającym dzieciaki.

Wesprzeć szczytny cel można na dwa sposoby. Odwiedzający w ten weekend imprezę PAX Prime w Seattle mogą zajrzeć na stoisko Square Enix i dać się ogolić na łyso zatrudnionym specjalnie na tę okazję fryzjerom. Do zyskania jest nie tylko uroda Agenta 47, ale i zaliczenie dobrego uczynku. Square Enix przekaże na konto fundacji 47 dolarów za każdą ogoloną głowę.

Lubicie swoje włosy i zostajecie w ten weekend w domach? Nie ma sprawy. Na stronie fundacji możecie kupić pecetową wersję Hitman: Absolution za "co łaska". Z tym zastrzeżeniem, że najmniejsza wpłata to jeden dolar.

Jeden z dobroczyńców, który pochwali się gestem w mediach społecznościowych zgarnie ponadto Xboksa One albo PlayStation 4. Nagrody czekają także na najhojniej wspierających szczytny cel.

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)