Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed: Comet już niedługo?

Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed: Comet już niedługo?

Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed: Comet już niedługo?
marcindmjqtx
11.07.2014 13:35, aktualizacja: 05.01.2016 15:34

Szef Ubisoftu potwierdził, że trwają prace nad Asasynem dla Xboxa 360 i PS3. Ale na razie nie chce nic o nim powiedzieć.

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, poinformował, że oficjalne informacje dotyczące tytułu pojawią się "wkrótce". Powstrzymał się jednak od ujawniania czegokolwiek więcej. Czyżby chodziło mu o zbliżające się targi Gamescom?

Według plotek zebranych do tej pory - a warto zaznaczyć, że sprawdziły się one w przypadku realiów historycznych Assassin's Creed Unity - w Comet przemierzymy wody Atlantyku wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Będziemy mogli odwiedzić m.in. Nowy Jork.

Główny bohater to prawdopodobnie templariusz o imieniu Shay. W trakcie naszych podróży mamy spotkać postacie, które pojawiły się już w poprzednich grach serii. Przytaczani są Haytham Kenway - syn Edwarda Kenwaya z Black Flag i ojciec Connora z AC III oraz Adewale - przyjaciela Edwarda, który dorobił się własnego DLC.

Assassin's Creed Comet, podobnie jak Unity, przewidywany jest na późny 2014. Na razie pewne swego mogą być PS3 i Xbox 360. O wersjach na inne platformy pojawiło się kilka wzmianek, ale na ile są one wiarygodne trudno ocenić.

[Źródło: CVG]

Oskar Śniegowski

327265414676024196
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)