OFF-ROAD DRIVE: Rajdy Bezdroży w planie wydawniczym Cenega!

OFF-ROAD DRIVE: Rajdy Bezdroży w planie wydawniczym Cenega!

OFF-ROAD DRIVE: Rajdy Bezdroży w planie wydawniczym Cenega!
marcindmjqtx
05.06.2010 12:42, aktualizacja: 07.01.2016 15:37

Byłem przekonany, że Off-Road Drive trafi wyłącznie na pecety, ale informacja prasowa od Cenegi wyprowadziła mnie z tego błędu - gra pojawi się również na 360. Z tego, co mi wiadomo fani naprawdę (ale to naprawdę) realistycznej jazdy po bezdrożach powinni zapamiętać ten tytuł.

Warszawa, 4 czerwca 2010 - firma Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, i w Rumunii oraz partner na Węgrzech przyjemnością informuje, że włączona została do planu wydawniczego gra Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży, niesamowicie realistyczny symulator wyścigów terenowych na PC oraz konsolę Xbox 360!

Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży to gra, która pozwala doświadczyć prawdziwej jazdy terenowej po bezdrożach całego świata. Gracze wezmą udział między innymi w The Russian Trophy, Off-Road Trial, Thai Trophy oraz wielu innych imprezach offroadowych. Zmierzą się z najtrudniejszymi warunkami jazdy i różnorodnymi naturalnymi przeszkodami jak bagna, skały, śnieg i piach.  Żadna inna gra nie oferuje takiej ilości różnych pojazdów terenowych - zarówno poddanych tuningowi Suv-ów i ciężarówek, jak i maszyn skonstruowanych specjalnie na potrzeby tego sportu. Samochody mogą być wyposażone w sprzęt do jazdy terenowej i akcesoria takie jak wyciągarki, reduktory, blokada dyferencjału, GPS, chyłomierz, wysokościomierz, kontrola ciśnienia powietrza w oponach czy sand tracki.

Nigdy jeszcze nie było tak innowacyjnej symulacji terenowej jazdy. Podłoże pod kołami będzie się zachowywać jak w rzeczywistości: samochód będzie taplał się w błocie, ryjąc koleiny. Brud, osadzając się na aucie i oponach, utrudni sterowanie pojazdem. Wylatujące spod kół kamienie z pewnością uszkodzą inne auta. Gra oferuje różne nawierzchnie, które wpływają nie tylko na szybsze lub wolniejsze ścieranie opon, ale również wymagają różnej prędkości, ciężaru, momentu obrotowego, czy głębokości zanurzenia w tym konkretnym podłożu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)