Ktoś się tego nie spodziewał? Kolejna gra przechodzi ze starej na nową generację konsol. Nawet dwie gry.

bETmbZed

2K właśnie zapowiedziało Borderlands: The Handsome Collection, w skład którego wejdą: Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel oraz wszystkie wydane dodatki do tych tytułów. Zestaw będzie dostępny tylko w wersji na Xboksa One i PS4, gry zostaną odświeżone graficznie i przystosowane do działania na nowych konsolach. Nowością będzie także podzielony ekran, z którego będzie mogło skorzystać nawet czterech - a nie tylko dwóch - graczy.

Premiera The Handsome Collection zaplanowana jest na 27 marca. Gracze będą mogli przenieść zapisane stany gry z poprzedniej generacji, ale tylko w obrębie tej samej rodziny sprzętu (a więc z z Xboksa 360 na XOne i z PS3 na PS4, ale nie z PS3 na XOne czy z Xboksa 360 na PS4).

W przedsprzedaży dostępna będzie również edycja kolekcjonerska The Handsome Collection. Claptrap-in-a-Box Edition będzie kosztować aż 399 dolarów, ale wszystko dlatego, że w środku znajdzie się zdalnie sterowany claptrap (a także metalowe pudełko i 12 litografii). Jeśli ktoś ma ochotę - i fundusze - na takie cudeńko, to lepiej się spieszyć, bo wyprodukowane zostanie zaledwie 5 tysięcy sztuk tej edycji.

bETmbZef

[Źródło: Gamespot]

Tomasz Kutera

326821328865220650
Komentarze (0)
bETmbZfb