Odpowiadamy na Wasze pytania o Rayman Origins

Odpowiadamy na Wasze pytania o Rayman Origins
marcindmjqtx

03.11.2011 17:18, aktual.: 15.01.2016 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zainteresowanie nowym Raymanem nieco przerosło nasze oczekiwania. Czyli jednak trzymacie kciuki za powrót platformówek 2D. My też. To, czy powrót sympatycznego stworka z zaczesaną blond-grzywką może być jego zwiastunem, ocenimy (no, ok - ja ocenię) w jutrzejszej recenzji. Dziś mały przedsmak - odpowiedzi na większość waszych pytań. Miłej lektury.

punkstyler: 1. Dlaczego płyta taka zjechana? 2. Na ile ta gra starczy dzieciakom w wieku 7-10? 1. Takie życie recenzenta - na szczęście druga strona była w porządku 2. Mi przejście gry zajęło sporo ponad osiem godzin. Przy czym mówię tu o pokonaniu ostatniego bossa i zobaczeniu napisów końcowych:

Do zebrania i zdobycia zostało jeszcze duuużo.

chips_bekonowy: 1. Czy naprawdę cała gra sprawia tyle funu ile na filmach. 2. Jest prosta i zabawna czy trudna i wymagająca czy może normalnie frustrująca. 3. Jak długa jest gra? 4. Jak z muzyką? 5. Coop sprawia frajdę czy wkurza? 6. Sterowanie jest dokładne czy może denerwować? 7. Na ile różnorodne są światy które odwiedzamy? 8. Nie spoilując walki z bossami są do siebie podobne czy za każdym razem coś innego i ciekawego? 1. Owszem. Nawet więcej, bo jednak nie ma to, jak samemu chwycić pada. 2. Żadna z opcji nie pasuje. Na pewno jest zabawna. Potrafi być prosta, ale ma też momenty dużo, dużo trudniejsze. Przejście większości plansz nie jest jednak problemem. Schody zaczynają się, gdy chcemy zebrać wszystko - tak, jak to w dobrej platformówce być powinno. 3. Może przejdziesz ją w osiem godzin, ale na bank nie zdobędziesz w tym czasie wszystkich znajdziek i medali. 4. Jest fantastyczna - bywa skoczna, bywa mroczna, bywa zabawna, ale zawsze słucha się jej z przyjemnością. Nawet przy kolejnym podejściu do etapu. 5. O tym też jutro. 6. Brak zarzutów 7. Na tyle, by się nie nudziły. 8. Są ciekawe, ale... dość krótkie (jeśli wie się, co trzeba robić). Mi się podobały.

traba323 1. daje radę w porównaniu z Super Mario Galaxy 2? wiem, że 2 różne gry, ale... 1. To dwie, bardzo różne gry.

jumpin 1. W jakiej wersji językowej gra wyjdzie? 1. W angielskiej, ale tekstu w niej tyle, co kot napłakał

maciekbwr Jak długa jest gra i czy coop 4-osobowy jest tylko on-line?? Aha czy jest też polska wersja? Coop jest tylko lokalnie. Polskiej wersji nie ma, ale jest niepotrzebna. Długość znasz z wcześniejszych odpowiedzi.

czezare Przedpiscy zadali to pytanie, ale musze je powtorzyc, bo dla mnie jest ono bardzo istotne: 1. Czy 10-11-sto letni dzieciak, ktory dostanie Raymana pod choinke bardzo sie bedzie frustrowal poziomem trudnosci tej gry? 2.Czy gra chrupie? 3.Jak dlugie sa loadingi? 4.Czy scenki przerywnikowe sa ? Jest na pewno intro, a dalej? 5.Na czym polega znajdźkarstwo w tej grze?Sa jakies namacalne bonusy z tym zwiazane? 6.Jak wyglada wspolpraca w coopie powiedzmy dwoch postaci na jednym ekranie?Czy kamera "sciąga" osobe, ktora jest w tyle mapy? 1. Jak miałem tyle lat, refleks miałem na oko ze trzy razy lepszy, niż dzisiaj, więc problemu nie będzie. Jak już pisałem przejście planszy z reguły jest dość proste. Dopiero, gdy chcemy wyczyścić ją z bonusów, robi się trudniej. 2. W żadnym razie, jest płynna i piękna. 3. 5 mrugnięć oczami 4. Nie ma ich zbyt wiele poza początkiem i końcem gry. 5. Dobre pytanie - jako takich bonusów nie ma, aczkolwiek do odblokowania kilku miejsc, w moim przypadku konieczne było ponowne przyglądnięcie się planszom 6. Kooperacja - jutro.

kufel czy kolejne etapy/plansze są wtórne? czy jest problem z framerate tak jak w najnowszym sonicu? czy jest szansa na lokalizację? poprzednie części(te na PC) miały świetny dubbing. 1. Nie 2. Nie 3. Nie

konsolofan Nadaje się tylko dla dzieci, czy starszych też wciągnie na dłużej? Wciągnie każdego

pastuszek czy nie zawiera za duzo elementow platformowych czy nie brak ostatecznych szlifów? 1. To platformówka, więc zawiera głównie takie elementy. Na pewno nie ma w niej natomiast za dużo strzelania... 2. Brak jej paru rzeczy, ale nie ostatecznych szlifów.

blantman Czy gra nadaje się dla 25 letniego gracza  ? Czy to odpicowany powrót do korzeni ? Ile godzin zajmie przejście i czy są poziomy trudności ? 1. Nadaje - mam 26 lat 2. Nie wiem, szczerze mówiąc nie pamiętam już tych korzeni. 3. Czas przejścia podawałem wyżej - poziomów trudności jako takich nie ma, ale autorzy bardzo fajnie to obeszli. Szczegóły w recenzji.

maupi_wujek Czy motywy muzyczne nawiązują do ścieżki dźwiękowej z pierwszej części? Są świetne - to na pewno. Czy nawiązują... nie pamiętam, wybacz.

arczisan Mam pytanie, które wydaje mi się, że nie zostało zadane. Otóż w zwiastunach do tej gry zazwyczaj wszystko dzieje się bardzo szybko. Bohaterowie są ciągle w biegu. Czy sama rozgrywka jest również taka szybka? Bardzo mi się to nie podoba, dlatego też nigdy nie tykałem się Sonica, lubię w platformówkach nacieszyć się całokształtem, pozbierać jakieś monetki, tokeny itp. Jak wygląda to w grze realnie? Czy wszystko jest takie w biegu jak na zwiastunach? Bardzo, bardzo dobre pytanie, na które strasznie chcę odpowiedzieć w jutrzejszej recenzji. Wytrzymaj, bo odpowiedź powinna Cie zadowolić.

--

Uff... To by było na tyle. Kilka pytań i kwestii pominąłem - wybaczcie. To że jestem strasznie nakręcony tą grą nie znaczy, że mogę zdradzać wam tu wszystko. Kto by wtedy przeczytał recenzję? Dzięki za pytania, mam nadzieję, że pierwszy głód informacji udało się zaspokoić. Zaraz wpadną znajomi na testy kooperacji, więc jutro po południu, po przeczytaniu recenzji będziecie wiedzieli już wszystko.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)