Oddworld: Soulstorm zapowiada się dobrze na pierwszym gameplayu

Oddworld: Soulstorm zapowiada się dobrze na pierwszym gameplayu
Krzysztof Kempski

13.06.2019 17:54, aktual.: 14.06.2019 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do wczesnej wersji gry dorwał się IGN.

Nareszcie! Bardzo długo musieliśmy czekać, by oprócz zapowiedzi Oddworlda i trailera ze skąpymi fragmentami gameplayu zobaczyć jakieś konkretne nagranie prezentujące rozgrywkę. Nareszcie możemy jednak przyjrzeć się temu, jak wyglądać ma Soulstorm. Jak pokazuje najnowszy materiał, będzie to tytuł dość podobny do New 'n' Tasty. No cóż, w końcu tak samo było w przypadku oryginału.. Względem wersji z 1997 roku dodano oczywiście trzeci wymiar, który czasami daje o sobie znać gdy jedziemy w głąb ekranu np. na taśmie fabrycznej. Kamera też czasami obróci się, by zaprezentować nam bohaterów nieco z ukosa.

Oddworld: Soulstorm Gameplay Walkthrough - IGN LIVE | E3 2019

Nasze zadanie to ponownie głównie przeprowadzanie armii Mudokonów przez niebezpieczne korytarze fabryki i wydawanie im rozkazów. Największą nowością jest ujęty również na materiale crafting. Przedmioty wytworzymy tu z innych znalezionych po drodze komponentów po prostu łącząc elementy ekranie. Co ciekawe, schematy połączeń nie będą podane na tacy i kombinując samodzielnie możemy odkryć ciekawe rzeczy.

Wygląda więc na to, że wróci po prostu gra, którą polubiłem lata temu, ale zrealizowana na miarę dzisiejszych możliwości technologicznych. Już nie mogę więc doczekać się powrotu do fabryki piwa Soulstorm. Dalej nie wiemy jednak, kiedy gra trafi na rynek. Mówi się o tym, że nastąpi to najwcześniej w 2020 roku.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)