Odbezpieczcie Thompsony, Mafia 3 jest coraz bliżej

Odbezpieczcie Thompsony, Mafia 3 jest coraz bliżej

Odbezpieczcie Thompsony, Mafia 3 jest coraz bliżej
marcindmjqtx
29.06.2015 12:51, aktualizacja: 05.01.2016 15:01

Z Mafią 3 mamy niewyrównane rachunki od dawna. Wygląda na to, że Take Two już lada moment złoży nam propozycję nie odrzucenia.

Nie mam pomysłu na upchnięcie w tej notce odniesienia do głowy konia w łóżku, więc więcej nawiązań do mafijnego kanonu nie będzie.

Będzie za to informacja o zarejestrowanych właśnie przez Take Two domenach. Oto cztery nowe adresy: mafia3thegames.com, mafiaiiithegame.com, mafiathree.com oraz mafiathreethegame.com. I to by było na tyle faktów.

Wiem, wiem. Mafia 3 pojawiała się na Polygamii już 3 lata temu, a wydawcy lubią rejestrować domeny na zapas i w razie czego. Pamiętajmy jednak, że w styczniu odtwórca roli Vita w Mafii 2 zapowiadał niebawem dobre wieści dla fanów. Jego definicja słowa niebawem pozostawia odrobinę do życzenia, ale Gamescom wydaje się świetnym miejscem na pokazanie światu zapowiedzianej tuż przed targami Mafii 3 nieprawdaż?

Najwyższa pora odkupić winy po przyzwoitej/momentami świetnej, ale nie spełniającej oczekiwań "dwójce". Abstrahując w tej ocenie od faktu, że mówię o produkcji, której nie było dane mi ukończyć. Psujący grę błąd z przelatującym przez asfalt autem w jednej z końcowych (jak mniemam) misji okazał się przeszkodą nie do przeskoczenia, obejścia czy też objechania. Apel do twórców Mafii 3 (kimkolwiek by nie byli): tym razem chciałbym zobaczyć napisy końcowe.

[Źródło: NeoGAF]

Piotr Bajda

327011196182554903
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)