Od następnej łatki w StarCraft 2 będzie można zdobywać poziomy

Od następnej łatki w StarCraft 2 będzie można zdobywać poziomy26.10.2012 11:46
Od następnej łatki w StarCraft 2 będzie można zdobywać poziomy
marcindmjqtx

Na razie tylko w becie dodatku Heart of the Swarm, ale ostatecznie na pewno trafi to także do pełnej wersji.

W jaki sposób będzie działał ten system? Do zdobycia będzie dwadzieścia poziomów w każdej z trzech dostępnych ras. Doświadczenie będzie przybywać po prostu z grania, zarówno meczów rankingowych, jak i customowych, pod warunkiem, że będą rozgrywane na oficjalnych mapach Blizzarda. Gracze na pewno będą dostawać je za budowanie jednostek i niszczenie jednostek przeciwnika. Twórcy pracują także nad rozmaitymi dodatkami w stylu bonusów za pierwszą wygraną dnia czy weekendów z podwójnym doświadczeniem.

Po co w ogóle zdobywać poziomy? Po pierwsze będzie to oczywiście wyznacznik umiejętności każdego gracza. Dzięki nim będzie jednak można odblokowywać także rozmaite nagrody. Dostaniemy na pewno specjalne, dodatkowe portrety dla swoich kont, być może jednak doczekamy się także czegoś więcej.

Tego typu rozwiązanie to żadna nowość w sieciowych grach wieloosobowych. Aż dziwne, że Blizzard nie postanowił go wprowadzić nigdy wcześniej w SC. Zwłaszcza, że to może być dobry sposób na zachęcenie nowych graczy do spróbowania tej strategii albo skłonienie ich na zostanie przy niej na dłużej, z czym ostatnio firma ma problemy.

Tomasz Kutera

326874650800318743
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)