Od jutra można kupować bilety kolekcjonerskie na Video Games Live

Od jutra można kupować bilety kolekcjonerskie na Video Games Live
marcindmjqtx

01.09.2009 12:23, aktual.: 15.01.2016 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że w Polsce odbędą się trzy koncerty Video Games Live nie trzeba nikomu, mam nadzieję, przypominać. Natomiast warto nadmienić, że od jutra będzie można kupić specjalne bilety kolekcjonerskie. Na czym polega ich kolekcjonerskość? Do końca tego nie wiemy, ale zapewne chodzi tu o cenę i miejsce. No i zawsze będzie je można dodać do swojej rosnącej kolekcji biletów.

Pełna treść nadesłanej nam informacji prasowej do znalezienia w rozwinięciu.

Agencja New Music Art Production uprzejmie informuje iż od godziny 10 w środę 2 września rusza sprzedaż biletów kolekcjonerskich na trzy listopadowe koncerty Video Games Live. Bilety te, w cenie 200 zł, dostępne będą za pośrednictwem sklepu Shortcut.pl lub naszej strony internetowej: http://www.newmusicart.pl .

Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszech czasów. Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy - Tommy Tallarico i Jack Wall.

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami oraz graczami on-line!

Jak najlepiej opisać Video Games Live?  Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video. To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)