Od 28 października możecie płacić za YouTube'a. Co dostaniecie w zamian?

Od 28 października możecie płacić za YouTube'a. Co dostaniecie w zamian?

Od 28 października możecie płacić za YouTube'a. Co dostaniecie w zamian?
marcindmjqtx
22.10.2015 09:48, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Przede wszystkim brak reklam. I - już widzę, jak podskakujecie z radości - Scare PewDiePie.

YouTube dostanie płatną usługę YouTube Red, która kosztować będzie 9,99$ miesięcznie. Co dostaniemy w zamian? YouTube'a wolnego od reklam, możliwość ściągania filmów i oglądania ich offline oraz opcję zminimalizowania aplikacji bez przerywania wideo, gdy robimy coś innego na smartfonie. Czy wyjmujecie już pieniądze i rzucacie nimi w ekran?

Jeśli nie, to ostatnią rzeczą, jaką zaoferuje subskrypcja YouTube Red, jest YouTube Originals, czyli programy i klipy sławnych youtuberów dostępne tylko dla abonentów. Jednym z takich programów będzie Scare PewDiePie. W końcu głupio by było, gdyby najbardziej subskrybowany kanał na YouTube'ie nie był częścią nowej inicjatywy. Największa gwiazda internetu będzie się musiała mierzyć z horrorowymi scenariuszami przygotowanymi przez Skybound Entertainment, twórców The Walking Dead.

Autorzy programu utrzymują, że PewDiePie nie miał pojęcia, co dokładnie go czeka, kiedy się pisał na tworzenie reality-show, więc jego strach w programie jest autentyczny. Z pewnością możemy spodziewać się dużo krzyczenia i ekspresyjnych reakcji, które wiele osób pokochało, a trochę też znienawidziło. Osobiście jestem ciekawy, jak kreatywni byli twórcy programu i jak znane motywy z filmów i gier sprawdzą się w "rzeczywistości".

YouTube Red będzie dostępne od 28 października. Scare PewDiePie pojawi się dopiero w 2016.

[źrodło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

326865193114626327
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)