Octopath Traveler to „kompletny produkt”, dlatego nie będzie miał żadnych DLC

Octopath Traveler to „kompletny produkt”, dlatego nie będzie miał żadnych DLC

Octopath Traveler to „kompletny produkt”, dlatego nie będzie miał żadnych DLC
Adam Piechota
18.06.2018 07:34

Ekstra! Ale i tak coś mi tutaj brzydko pachnie.

W wywiadzie z Dengeki Online, jakiego udzielił niedawno Masashi Takahashi, a zatem producent Octopath Traveler, padły właśnie te magiczne i cieszące Was zapewne słowa. „Produkt skończony”, przemyślany, pełny od dnia premiery, a zatem 13 lipca. Przypominam, że ta wspaniale wyglądająca laurka dla szesnastobitowych erpegów ukaże się na wyłączność Switcha (przynajmniej początkowo, choć jeszcze nigdy żaden deweloper nie pisnął o portach), a do dyspozycji odbiorcy odda osiem powiązanych ze sobą ścieżek fabularnych dla ośmiu postaci. Nie będzie DLC z dziewiątym herosem, nie będzie nowych wątków pobocznych. Aktualizacje to ewentualne łatki rozkwaszające bugi, które umknęły testerom.

OCTOPATH TRAVELER - E3 2018 Trailer (Nintendo Switch)

Wspaniała wiadomość. Jednak też - przepraszam, bo po prostu muszę - nieco dziwna. Po pierwsze - to już nie te czasy, że RPG musi obligatoryjnie być „pełne” - nawet na konsoli Nintendo zdarzają się wyjątki, choćby ich wewnętrzne Xenoblade Chronicles 2, które na jesieni otrzyma wielkie rozszerzenie fabularne. Po drugie - Octopath Traveler powstaje pod skrzydłami Square Enix. A ci mają już całkiem niezłe doświadczenie w dojeniu swoich hitów, czego najlepszym przykładem nadal rozbudowywane (czy też „kończone”) Final Fantasy XV. Ktoś powie, że Traveler to dużo mniejszy produkt. No to przypomnę Bravely Default, podobnego w założeniach malucha, który bezwstydnie żerował na niecierpliwości graczy, podsuwając opcję dodatkowych mikrotransakcji „psujących” niełatwy system walki.

Obraz

Przy okazji spóźnialskim przypominam, że w eShopie pojawiło się drugie demo Octopath. Zobaczycie w nim sam początek gry, a save’a przerzucicie z łatwością do wersji sklepowej w lipcu. Dobry pomysł na nudny początek wakacji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)