Obsidian znalazł wydawcę dla Pillars of Eternity

Obsidian znalazł wydawcę dla Pillars of Eternity19.03.2014 11:43
Obsidian znalazł wydawcę dla Pillars of Eternity
marcindmjqtx

Będzie nim Paradox Interactive, znane przede wszystkim z serii Hearts of Iron i Europa Universalis.

Zarówno gracze wychodzący z założenia, że wydawca to zło, jak i ci, którzy wspomogli ten projekt na Kickstarterze, są uspokajani przez prezesa Obsidianu Fergusa Urquharta.

Pillars of Eternity nie powstałoby bez pasji, hojności i zaufania, jakimi obdarzyli nas fani. To, w jaki sposób powstaje ten tytuł, pozostaje niezmienne; dostarczymy Wam taką grę, jaką obiecywaliśmy i zrobimy to w tym roku. Współpraca z Paradoxem sprawi, że będziemy mogli skupić się wyłączenie na tworzeniu niesamowitej gry. Wydawca skupi się na zapewnieniu jak najlepszego marketingu, dystrybucji oraz wypełnieniu zobowiązań dotyczących osób wspierających projekt na Kickstarterze. Ze strony Paradoxu na ten temat wypowiada się prezes firmy Fredrik Wester.

Kiedy podpisywaliśmy umowę o partnerstwie, mówiliśmy, że właśnie spotkali się dwaj niezależni gracze w branży gier, którzy będą wspierać się nawzajem, jednak każdy będzie dalej zajmował się tym co robi najlepiej. Fani, którzy wsparli tę grę - w tym wielu z nas - czeka na klasycznego RPG-a zaprojektowanego i stworzonego przez Obsidian i dostaną dokładnie, to czego oczekują. Na forum Obsidianu możemy znaleźć krótkie FAQ dotyczące współpracy pomiędzy obiema firmami.

[Źródło: VG247, Paradoxplaza]

Sebastian Duczmal

326836628293703722
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)