Obsidian znalazł wydawcę dla Pillars of Eternity

Obsidian znalazł wydawcę dla Pillars of Eternity
marcindmjqtx

19.03.2014 11:43, aktual.: 05.01.2016 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Będzie nim Paradox Interactive, znane przede wszystkim z serii Hearts of Iron i Europa Universalis.

Zarówno gracze wychodzący z założenia, że wydawca to zło, jak i ci, którzy wspomogli ten projekt na Kickstarterze, są uspokajani przez prezesa Obsidianu Fergusa Urquharta.

Pillars of Eternity nie powstałoby bez pasji, hojności i zaufania, jakimi obdarzyli nas fani. To, w jaki sposób powstaje ten tytuł, pozostaje niezmienne; dostarczymy Wam taką grę, jaką obiecywaliśmy i zrobimy to w tym roku. Współpraca z Paradoxem sprawi, że będziemy mogli skupić się wyłączenie na tworzeniu niesamowitej gry. Wydawca skupi się na zapewnieniu jak najlepszego marketingu, dystrybucji oraz wypełnieniu zobowiązań dotyczących osób wspierających projekt na Kickstarterze. Ze strony Paradoxu na ten temat wypowiada się prezes firmy Fredrik Wester.

Kiedy podpisywaliśmy umowę o partnerstwie, mówiliśmy, że właśnie spotkali się dwaj niezależni gracze w branży gier, którzy będą wspierać się nawzajem, jednak każdy będzie dalej zajmował się tym co robi najlepiej. Fani, którzy wsparli tę grę - w tym wielu z nas - czeka na klasycznego RPG-a zaprojektowanego i stworzonego przez Obsidian i dostaną dokładnie, to czego oczekują. Na forum Obsidianu możemy znaleźć krótkie FAQ dotyczące współpracy pomiędzy obiema firmami.

[Źródło: VG247, Paradoxplaza]

Sebastian Duczmal

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)