Observation ma już datę premiery, a przy okazji znika ze Steama

Observation ma już datę premiery, a przy okazji znika ze Steama

Observation ma już datę premiery, a przy okazji znika ze Steama
Krzysztof Kempski
27.03.2019 16:38

Niedawno gra zniknęła z radarów Valve...

O Observation, nowym thrillerze od No Code powstającym przy wsparciu Devolvera, usłyszeliśmy pod koniec zeszłego roku. W tej nietypowej przygodówce wcielić się mamy w sztuczną inteligencję znaną pod kryptonimem S.A.M. Nasz bohater zarządza stacją kosmiczną, na której w pewnym momencie dochodzi do awarii i zniknięcia większości załogi. Oczywiście jedna osoba przeżyła, ale tym razem nie wcielimy się w nią, ale pomożemy jej będąc tym tajemniczym, miłym głosem w słuchawce.

Obraz

Premiera zaplanowana była od początku na wiosnę 2019 roku, teraz poznaliśmy jednak dokładną datę debiutu - gra ukaże się już 21 maja na PC i PS4. Pojawił się też z tej okazji nowy trailer. Swoją drogą gra wygląda bardzo podobnie do wydanego jakiś czas temu mobilnego Alien: Blackout. Observation już dziś sprawi mały zawód fanom Steama...

Observation - Story Trailer | May 21 | PS4 & Epic Games Store

Będzie to bowiem kolejny tytuł, który przez co najmniej rok będzie dostępny tylko w Epic Games Store. Wszystko zaczęło się od opublikowanego 2 dni temu późnym wieczorem wpisu Devolvera, wspominającego wyłącznie o premierze na PS4. Następnie gracze zauważyli, że profil gry na Steamie przestał być aktywny - i nie był to przypadek.

Obraz

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)