Obrazki dnia: Faith z Mirror's Edge zgubiła buty, a Bungie chwaliło się Destiny już trzy lata temu

Obrazki dnia: Faith z Mirror's Edge zgubiła buty, a Bungie chwaliło się Destiny już trzy lata temu

Obrazki dnia: Faith z Mirror's Edge zgubiła buty, a Bungie chwaliło się Destiny już trzy lata temu
marcindmjqtx
30.11.2012 16:19, aktualizacja: 05.01.2016 16:28

DICE po raz kolejny coś sugeruje, tym razem w Dogrywce, nowym dodatku do Battlefield 3. Bungie sugerowanie ma za sobą, następnym projektem szczuli już w Halo 3: ODST.

Zacznijmy od Battlefielda i biegowych trzewików Faith. Wystarczy helikopter i odrobina inwencji, żeby oczom ukazał się taki widok.

Cichobiegi

Dokładną instrukcję jak dostać się na ten dach znajdziecie tutaj. DICE po raz kolejny próbuje podkręcić atmosferę wokół Mirror's Edge 2, które prawie na pewno powstaje. Wygląda na to, że Faith to całkiem roztrzepana babka, bo przy okazji bety Battlefielda 3 zgubiła też torbę w metro. Ach, te kobiety.

Parę dni temu Maciek pytał "jakie jest przeznaczenie Bungie?", zdradzając pierwsze szczegóły nowej gry studia. Bungie oczywiście zna je od dawna. Co najmniej od 2009, bo wtedy przy okazji Halo 3: ODST się nim podzielili. W grze znalazł się taki oto plakat.

Destiny

Wtedy był to zwykły, nic nie mówiący obrazek. Dziś wiemy, że Destiny to tytuł "następcy" Halo, a kula ziemska z przyległą białą kropką przypomina jeden z artworków, który zobaczyliśmy w środę. To nie może być przypadek.

I nie jest. Odpowiedzialny za projekty poziomów w ODST Vic Deleon potwierdził, że Bungie się z nami droczyło. Przy okazji ucieszył się, że wreszcie ktoś tego easter egga odnalazł.

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)