Zmien skórke
Logo Polygamii

Obejrzyjmy dwa zwiastuny promujące 2 sezon w Apex Legends

Przygotowano sporo dobrego.

Respawn nie próżnuje i szykuje się na 2 sezon swojej gry, który zacznie się już we wtorek. Czasu zostało niewiele, więc pora na szybkie odkrywanie kart. Na początek warto obejrzeć dwa filmy zdradzające nową zawartość i wprowadzone zmiany. Jeden z nich skupia się na pokazaniu rozgrywki, drugi na stronie fabularnej. Nie powinno też nikogo dziwić, że w obu przypadkach pokuszono się o dużą dawkę humoru.

Zacznijmy od pełnokrwistego mięcha. Wattson dołącza do pozostałych legend. W zwiastunach możecie zobaczyć jej zdolności, którymi są zapora bezpieczeństwa, przebłysk geniuszu i pylon przechwytujący. Ta pierwsza polega na łączeniu węzłów, które posłużą za elektryczne ogrodzenie. Dzięki temu spowolnimy wroga oraz zadamy mu nieco obrażeń. Ta ostatnia umiejętność sprawia, że statyczna strażniczka może rozstawić naelektryzowany pylon, który niszczy granaty i naprawia tarcze. Naturalnie, działa on do momentu zniszczenia. Przebłysk geniuszu pozwala na ładowanie zdolności specjalnej za sprawą akcelatorów. Przyśpiesza także odnowienie zapory bezpieczeństwa, gdy postać jest w pobliżu pylonu.

Do nowych elementów dołącza L-STAR. Broń ma być rzadka i potężna. Cechuje się niezłą celnością i będzie dostępna w zrzutach zaopatrzeniowych – podobnie jak Mastiff i Kraber. Unikatowe pociski są znacznie większe od pozostałych w grze – dzięki temu lecą wolniej, ale nie musimy tak precyzyjnie celować, aby trafić w przeciwnika. Warto również wspomnieć, że ciągły ogień sprawi, że w broni przegrzeje się soczewka, którą będzie trzeba wymienić – a to wiąże się z cennym czasem.

Wróćmy jeszcze na chwilę do zwiastunów pokazujących zmiany w lokacjach. Na skutek pewnego wyładowania elektromagnetycznego część budynków została zniszczona. Za sprawą stoi tajemniczy haker – widać go w niektórych fragmentach filmiku. Więcej o różnicach w Królewskim Kanionie mamy dowiedzieć się później. Warto również zaznaczyć, że zmiany przywiały pewne kreatury, które przypominają smoki. W zwiastunie widzimy też szalejącego Lewiatana, a wiecie, co to może oznaczać?

Tego wszystkiego jest jeszcze więcej, ale najłatwiej o sprawdzenie nowości na własnej skórze już 2 lipca, gdy drugi sezon oficjalnie zadebiutuje.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sasilton
Użytkownik

Te postacie są coraz bardziej cute w stylu Overwatcha. Siła waifu robi swoje.

Aimagylop
Użytkownik

Upał 35 stopni w cieniu a ta biega w pikowanej puchowej kurtce :/

Popularne wpisy

Popularne Gry