Obcy zaatakują na starcie przyszłej generacji?

Obcy zaatakują na starcie przyszłej generacji?

Obcy zaatakują na starcie przyszłej generacji?
marcindmjqtx
04.05.2012 09:26, aktualizacja: 05.01.2016 16:47

Spokojnie, nie chodzi o Aliens: Colonial Marines od Gearbox. Pamiętacie, że nad grą opartą na licencji "Obcego" pracuje Creative Assembly - autorzy serii Total War?

Nie ma co ściemniać. Ja już dawno o tym zapomniałem, bo ostatnie wieści o tym projekcie pochodzą z maja zeszłego roku. A i wtedy nie były zbyt treściwe - tak na dobrą sprawę nie wiemy o tej grze nic. Ale czy sam fakt, że będzie rozgrywała się w świecie "Obcego" nie wystarczy?

Wygląda na to, że na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo Creative Assembly wciąż szuka ludzi do pracy nad tym projektem. Ogłoszenie na stronie studia sugeruje już jednak, że gra trafi nie tylko na obecną generację konsol, ale także i next-geny. Może chodzić o to, że gra trafi na PS3, Xboksa i Wii U - wszak Nintendo pierwsze rozpocznie przyszłą generację i tak trzeba tę konsolę traktować. Ale równie dobrze Obcy mogą zaatakować dopiero przy okazji premiery kolejnego Xboksa i PlayStation i wylądować na obu generacjach.

W skrócie - kolejna gra o Obcych wciąż żyje, a plotki o dacie jej premiery mogą być jaskółką zwiastującą debiut nowych konsol Sony i Microsoftu.

źródło: Shacknews

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)