O tym, jak Cole MacGrath trafił do Street Fighter x Tekken

O tym, jak Cole MacGrath trafił do Street Fighter x Tekken
04.07.2011 09:30
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Street Fighter X Tekken w wersji na konsole PS3 i PS Vita otrzyma dodatkową grywalną postać, którą będzie elektryzujący Cole MacGarth z serii inFamous. Kilka słów na ten temat miał do powiedzenia Seth Killian z Capcom.

Doprowadziły do tego rozmowy pomiędzy Sony a Capcomem. Szukali bohatera i Capcom nakręcił się na Cole'a. Dobrze zgrało się to czasowo z premierą inFamous 2, a sam  bohater dawał mnóstwo możliwości w zakresie rozgrywki. To oczywiste, że posiada sporo ruchów - pokochaliśmy elektryczne tornado. Podobnie jak falę uderzeniową z inFamous 2. Z potwierdzonych wojowników możemy natomiast wymienić takich kozaków (i "kozaczki"), jak Ryu, Ken, Sagat, Chun-Li, Cammy, Guile, Abel oraz Kazuya, King, Bob, Hwoarang, Julia, Craig i Nina. Killian nie zdradził natomiast kto "specjalny" trafi do wersji na 360, ale wiemy, że taka postać się pojawi.

Choć wiele propozycji padło przy okazji plotek o dodatkowej postaci w przeznaczonej dla 360 wersji Mortal Kombat, to pozwolę sobie zapytać - kogo chcielibyście zobaczyć w Street Fighter X Tekken na amerykańskiej konsoli?

Paweł Winiarski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)