O tym, czego możemy spodziewać się po Call of Duty: Black Ops IIII na E3

O tym, czego możemy spodziewać się po Call of Duty: Black Ops IIII na E3

O tym, czego możemy spodziewać się po Call of Duty: Black Ops IIII na E3
Krzysztof Kempski
08.06.2018 15:04

Poznać mamy między innymi datę beta testów.

Z okazji zbliżających się E3, Treyarch odsłonił kilka nowych kart związanych z Call of Duty: Black Ops IIII. Wydawca gry zorganizował wczoraj streama, na którym zaprezentowano między innymi nową mapę. Potwierdzono też powrót Nuketown w jednej z pierwszych aktualizacji, która ukaże się już miesiąc po premierze. Ta będzie miała miejsce 12 października. Nie jest to wiadomość przesadnie zaskakująca, warto jednak ją odnotować.

Obraz

Nuketown nie będzie jedynym objawem remiksowania tego, co już znane i lubiane. W klasycznym multi odświeżone zostaną też: Summit, Jungle, Firing Range czy Slums. Twórcy obiecują oczywiście, że powtarzające się lokacje zostaną odpowiednio przerobione i zmodyfikowane. Zobaczymy... Odwołania do poprzedniczek zauważymy też w trybie Battle Royale. Mapa do niego ma obfitować w fragmenty najpopularniejszych map z serii, połączonych w jedną całość, niczym pies Frankenweenie (genialny film) po nieszczęśliwym wypadku.

Stream był jednak tak naprawdę wstępem do kolejnego pokazu, który będzie miał miejsce w najbliższym tygodniu. Podczas E3 dostępne będą stanowiska, na których można będzie ograć zaprezentowane w czasie streama plansze samodzielnie. Zgodnie z umową promocyjną, Call of Duty będzie pokazywane na konferencji Sony, a targi mają przynieść przede wszystkim informację o dacie beta testów.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)