O trybie wieloosobowym w Homefront słów kilka

Prezentowaliśmy już pierwsze dzienniki twórców Homefront, przyszedł więc czas na drugie. Tym razem możemy dowiedzieć się czegoś o trybie wieloosobowym gry.

Choć sami twórcy chcieliby, żeby gra była oczywiście jak najbardziej wyjątkowa, to jednak wygląda dość tradycyjnie - ciężko odpędzić się od skojarzeń z takimi tytułami jak Call of Duty czy Bad Company 2. Kto wie jednak, być może wyjdzie z tego coś faktycznie oryginalnego. Ciekawie wygląda zwłaszcza system waluty.

Trailer - HOMEFRONT Developer Diary 2 - Multiplayer for PC, PS3 and Xbox 360

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE