O The Elder Scrolls V dowiemy się raczej w sierpniu

O The Elder Scrolls V dowiemy się raczej w sierpniu03.06.2010 18:03
O The Elder Scrolls V dowiemy się raczej w sierpniu
marcindmjqtx

Przez ostatni rok na powierzchnię wypływały kolejne informacje sugerujące, że Bethesda pracuje nad kolejną odsłoną The Elder Scrolls. Wraz ze zbliżaniem się tegorocznych targów E3 musiały się oczywiście pojawić spekulacje dotyczące oficjalnego przedstawienia światu gry. Bethesda ma jednak inne plany.

Ze źródła zbliżonego do źródeł zbliżonych do Bethesdy dowiadujemy się, że wbrew niektórym spekulacjom, firma jeśli miałaby pokazać światu TESV to zrobi to raczej podczas odbywającego się w sierpniu Quakeconu - na którym firma z Rockville pojawia się od czasu kupienia id Softworks przez ZeniMax.

Nasz tajny informator przewiduje, że ogłoszenie gry na E3 jest mało prawdopodobne z tego względu, że Bethesda nie lubi ogłaszać nowych tytułów na dużych targach, a na E3 ma do pokazania m.in. Fallout: New Vegas, Rage i Brink.

Kwestia tego, czy Bethesda pracuje nad kolejną częścią cyklu jest raczej oczywista - zwłaszcza, że pozostałe gry wykonują inne studia. Logiczne więc, że chcą po raz pierwszy zanęcić TESV w odpowiednio doniosły sposób.

Czy emocje pozwolą wytrzymać wszystkim do sierpnia?

No raczej. Szalony świat tajemnic Poliszynela.

Konrad Hildebrand

327153818607905047
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)