Cykl życiowy tej generacji - i nie mówię tu tylko o Xboksie, ale również o PS3 i Wii - prawdopodobnie będzie dłuższy niż poprzednich generacji Pozostaje tylko pytanie, co Robbie rozumie przez długość trwania generacji. Czy to okres życia PS2, które ma już 9 lat (premiera w roku 2000), Xboksa, który wytrzymał 4 lata (2001-2005) czy GameCube'a z jego 5 letnim okresem życia? A może to będzie jakaś średnia? Jak na razie wygląda na to, że Sony mogło się nie mylić mówiąc o 10 latach PS3, o ile oczywiście konkurencja i sytuacja na rynku im na to pozwoli.
Piotr Gnyp