O Dark Souls VR i kolejnych produkcjach From Software. Reżyser Dark Souls 2 snuje swoją wizję przyszłości

O Dark Souls VR i kolejnych produkcjach From Software. Reżyser Dark Souls 2 snuje swoją wizję przyszłości

O Dark Souls VR i kolejnych produkcjach From Software. Reżyser Dark Souls 2 snuje swoją wizję przyszłości
marcindmjqtx
27.12.2014 12:13, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Umieranie 50 razy w ciągu godziny może stać się jeszcze fajniejsze!

Portal IGN przeprowadził wywiad z Yui Tanimurą, reżyserem doskonale przyjętego Dark Souls 2, na temat przyszłości Dark Souls VR i kolejnych gier od From Software. Na pytanie, czy japońskie studio pracowało już nad takim rozwiązaniem, Pan Tanimura stwierdził:

To nie jest coś, czemu poświęcamy uwagę, przynajmniej obecnie, ale zgodzę się, że świat Dark Souls 2 jest czymś, co nieźle by do tego pasowało. Prezentuje on w gruncie rzeczy bardzo realistyczne podejście, więc myślę, że doświadczenie płynące z użycia headsetu jest czymś, co nieźle współgrałoby z zawartością Dark Souls. Jak doskonale wiemy, na konsole nowej generacji zmierza zremasterowana edycja Dark Souls 2. Yui zaznaczył, że mocniejszy sprzęt otworzył przed studiem nowe możliwości i pozwolił na niczym nieskrępowaną kreatywność w tworzeniu przeciwników pod przyszłe odsłony serii.

Wychodząc w przyszłość, mamy nieporównywalnie więcej możliwości, w zakresie projektowania nowych antagonistów, dzięki mocy PlayStation 4 i Xboksa One. Jestem przekonany, że nie jest sekretem mnogość dróg, jakie możemy obrać, szczególnie dzięki nowemu sprzętowi i prowadzonym przez nas ekspertyzom. Wewnątrz studia krąży kilka dokumentów z planem rozwoju, które wgniotłyby Was w fotel. Wierzymy na słowo Panie Tanimura.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin zmierza na PC, PS3, PS4, Xboksa One oraz 360. Premiera planowana jest na 7 kwietnia 2015.

[Źródło: IGN]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)