Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nvidia twierdzi, że Battlefield 3 pokazuje przepaść między PC-tami a konsolami

Strona głównaNvidia twierdzi, że Battlefield 3 pokazuje przepaść między PC-tami a konsolami
13.11.2011 14:37
Nvidia twierdzi, że Battlefield 3 pokazuje przepaść między PC-tami a konsolamiNvidia twierdzi, że Battlefield 3 pokazuje przepaść między PC-tami a konsolami
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDoDWWXq

Co jest dla tej firmy bardzo dobrą wiadomością, bo wreszcie pojawiła się jakaś gra, która zmusiła tych przeklętych graczy do kupienia nowej karty graficznej.

bDoDWWWJ

Wiem to z autopsji, bo sam wymieniłem grafikę z powodu gry DICE. No, tyle że ja kupiłem produkt AMD... Ale trzymajmy się lepiej tematu. Podczas prezentowania wyników finansowych Jen-Hsun Huang, dyrektor generalny firmy, stwierdził, że Battlefield pokazał przepaść, jaka wyrosła między PC-tami a konsolami.

Dzieje się tak podczas drugiej połowy cyklu życia każdej większej konsoli do gier, ponieważ komputery technologicznie rozwijają się regularnie, nie zaś co 7 lub 10 lat. I to widać choćby po Battlefieldzie 3 - utrzymuje Nvidia. Co więcej, firma liczy, że rozpoczyna się właśnie korzystny cykl wzrostu dla PC-tów. Gracze widząc rosnącą przepaść coraz częściej będą woleli być po tej bardziej zaawansowanej stronie. A co to oznacza?

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

bDoDWWWL

Dla Nvidii i innych firm produkujących podzespoły do komputerów. Widać to już po wynikach finansowych. W kwartale, który zakończył się 31 października, Nvidia miała przychody wielkości 1,06 mld dolarów (wzrost z 843,9 mln dolarów rok wcześniej), z czego zyski wyniosły 178,3 mln dolarów (84,9 mln dolarów). Większość wpływów pochodzi z działu zajmującego się układami graficznymi - 644,8 mln dolarów.

Jestem pewien, że jak dobrze wytężycie słuch, to usłyszycie strzelające korki szampana u zielonych.

326961384007424042
bDoDWWXH