Nowy zwiastun Cienia Mordoru zdradza sekrety Jasnego Pana

Nowy zwiastun Cienia Mordoru zdradza sekrety Jasnego Pana

Nowy zwiastun Cienia Mordoru zdradza sekrety Jasnego Pana
marcindmjqtx
29.07.2014 15:10, aktualizacja: 05.01.2016 15:33

Gdyby nie on, Śródziemie wyglądałoby inaczej. Tymczasem w Polsce, w wybranych sklepach, w przyszłym tygodniu będziecie mogli kupić przedpremierową edycję gry z koszulką.

Wciaż nie jestem ostatecznie przekonany do Śródziemie: Cień Mordoru, ale dochodzą mnie słuchy, że gra potrafi pozytywnie zaskoczyć. Oby. Nowy zwiastun ma wreszcie sporo klimatu tolkienowskiej sagi, aczkolwiek nie prezentuje rozgrywki. Poznajcie Kelebrimbora, elfickiego księcia, który wykuł Pierścienie Władzy.

Śródziemie: Cień Mordoru - Jasny Pan Od 8 sierpnia, w sklepach Empik, Media Markt i Saturn będziecie mogli nabyć pakiet przedpremierowy. Za 39,99zł (które potem rzecz jasna zostaną odjęte od ceny gry w momencie premiery - zachowajcie dowód zakupu!) otrzymacie pudełko z koszulką (do wyboru rozmiary M, L, XL) oraz dodatkową zawartość do pobrania, różniącą się nieznacznie w zależności od sklepu.

Fot. Cenega

W Empikach dostaniecie ulepszenia postaci - "Płomień Anoru"(broń bohatera zapłonie i będzie zadawać dodatkowe obrażenia krytyczne od podpaleń) i "Kapitan Czarnej Straży" (gracz zada dodatkowe obrażenia przy atakowaniu kapitanów armii Saurona z ukrycia). W Saturnach i Media Marktach zamiast "Płomienia Anoru" znajdziecie ulepszenie "Zabójczy łucznik"(gracz będzie zadawać dodatkowe obrażenia przy trafianiu w głowy kapitanów armii Saurona).

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)