Towar ma być dostępny 20 sierpnia - akurat na odbywające się w Kolonii targi Gamescom. Nie wiadomo, czy jest to czyszczenie magazynów ze starych modeli konsoli, czy już nowe zestawy z odświeżonym modelem Xboksa. Poprosiliśmy Microsoft o komentarz w tej sprawie, nasze inne źródła sugerują, że może chodzić o to drugie rozwiązanie.
To, że Microsoft zamierza kontynuować linie Arcade także po odświeżeniu konsoli było wiadomo już od czerwca, kiedy to zapowiedziano wypuszczenie odpowiedniego modelu w cenie 199 dolarów.
[via The Sixth Axis]
Konrad Hildebrand