Nowy trailer SOMA zdradza miejsce akcji gry

Nowy trailer SOMA zdradza miejsce akcji gry
03.04.2014 16:35
Nowy trailer SOMA zdradza miejsce akcji gry
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zwiastun jest tak samo klimatyczny jak poprzednie, ale dodatkowo przynosi ważną informację na temat produkcji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie słyszeliście jeszcze o SOMA lub zapomnieliście, co to takiego, przypominam, że to nowy projekt znanego z Amnesii i Penumbry Frictional Games. O tytule wciąż wiemy niewiele, choć możemy przypuszczać, że studio pozostanie wierne mechanice rozgrywki swoich wcześniejszych produkcji i nie zastosuje zbyt drastycznych zmian w gameplayu.

Na PlayStation Blog opublikowano dzisiaj nowy trailer SOMA. Dowiedzieliśmy się, gdzie twórcy umieścili bazę PATHOS-2, którą to przyjdzie nam w grze zwiedzić - głęboko pod wodą, na samym dnie oceanu. Jak tłumaczą autorzy, głębiny oceanu to tajemnicze, mroczne, niezbadane jeszcze miejsce, pełne dziwnych stworzeń, które wydają się być nie z tego świata. Dodatkowo warunki życia tam panujące są dla człowieka zbyt ekstremalne, aby ten mógł łatwo tam przeżyć. Z tych powodów dno oceanu wydało się Frictional Games idealnym tłem gry.

Do tej magicznej i przerażającej lokacji wybierzemy się nie wcześniej jak w 2015 roku. Tym razem w nową produkcję Frictional zagrają nie tylko posiadacze pecetów, ale także użytkownicy PS4.

[Źródło: PSBlog]

Radosław Suduł

326834752735172650
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)