Nowy trailer Fuel wygląda bombowo

Nowy trailer Fuel wygląda bombowo
marcindmjqtx

16.01.2009 13:34, aktual.: 15.01.2016 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy oglądałem pierwszy trailer Fuel , to jakoś nie zrobił on na mnie wrażenia. Zupełnie inaczej jest w tym przypadku. Wiem, że to tylko filmik, ale uwielbiam takie zręcznościowe wyścigi. No i te trąby powietrzne porywające samochody. Po prostu bomba. MotorStorm doczeka się chyba niezłej konkurencji, oczywiście o ile sama rozgrywka w Fuel będzie wyglądać podobnie do tego, co nam tu prezentuje Codemasters.

Co więcej, Fuel nie ucieka od problemów naszej współczesności! Skąd te wszystkie trąby powietrzne i wielkie burze? To oczywiście wina efektu cieplarnianego. Matka natura pokazała naszej cywilizacji gdzie raki zimują i zamieniła duże połacie USA w pustkowia po których wałęsają się rozmaite klęski żywiołowe. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki tej sytuacji powstały ogromne tereny po których można się ścigać.

Twórcy mówią o 14 tysiącach kilometrów kwadratowych z dynamiczną pogodą (śnieg, tornado, burze piaskowe, błyskawice itd), cyklem dnia i nocy, otwartej przestrzeni na której będą trwać brutalne wyścigi. Ja jestem jak najbardziej na tak. Idea mi się strasznie podoba i mam nadzieję, że gra będzie tak dobra, jak się zapowiada. Premiera w drugim kwartale 2009.

Galeria i trailer rzecz jasna w rozwinięciu.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także