Nowy trailer Fuel wygląda bombowo

Strona głównaNowy trailer Fuel wygląda bombowo
16.01.2009 13:34
Nowy trailer Fuel wygląda bombowo
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Kiedy oglądałem pierwszy trailer Fuel , to jakoś nie zrobił on na mnie wrażenia. Zupełnie inaczej jest w tym przypadku. Wiem, że to tylko filmik, ale uwielbiam takie zręcznościowe wyścigi. No i te trąby powietrzne porywające samochody. Po prostu bomba. MotorStorm doczeka się chyba niezłej konkurencji, oczywiście o ile sama rozgrywka w Fuel będzie wyglądać podobnie do tego, co nam tu prezentuje Codemasters.

bECiaezp

Co więcej, Fuel nie ucieka od problemów naszej współczesności! Skąd te wszystkie trąby powietrzne i wielkie burze? To oczywiście wina efektu cieplarnianego. Matka natura pokazała naszej cywilizacji gdzie raki zimują i zamieniła duże połacie USA w pustkowia po których wałęsają się rozmaite klęski żywiołowe. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki tej sytuacji powstały ogromne tereny po których można się ścigać.

Twórcy mówią o 14 tysiącach kilometrów kwadratowych z dynamiczną pogodą (śnieg, tornado, burze piaskowe, błyskawice itd), cyklem dnia i nocy, otwartej przestrzeni na której będą trwać brutalne wyścigi. Ja jestem jak najbardziej na tak. Idea mi się strasznie podoba i mam nadzieję, że gra będzie tak dobra, jak się zapowiada. Premiera w drugim kwartale 2009.

Galeria i trailer rzecz jasna w rozwinięciu.

bECiaezr

Piotr Gnyp

326963761590523946
bECiaeAn