Nowy Tomb Raider w produkcji. Uśmieszek.

Nowy Tomb Raider w produkcji. Uśmieszek.13.03.2010 16:37
Nowy Tomb Raider w produkcji. Uśmieszek.
marcindmjqtx

Pierwsze konkretne informacje dotyczące Lara Croft and The Guardian of Light nie zachwyciły mnie szczególnie. Rozumiem, że jest to gra innego typu, poza kanonem serii, więc w porządku. Na szczęście jednak prace nad nią nie oznaczają, że Crystal Dynamics nie siedzą nad kolejną odsłoną Tomb Raidera.

Jak wypatrzyło CVG, na profilu Lara Croft and The Guardian of Light w serwisie Facebook, pracownicy Crystal Dynamics udzielili kilku tajemniczych komentarzy:

Wiecie, że to nie jest Tomb Raider, prawda? Pracujemy nad dwoma grami, ale to jest coś świeżego i innego! Poczekajcie i zobaczycie :) Jeden uśmieszek to za mało, prawda? No to wypowiedź innego członka studio:

Nie martwcie się! Te rzeczy są oddzielne i LCGoL nie ma wpływu na "inny projekt";) Filuterny uśmieszek i inny projekt ujęty w cudzysłów! To prawie jak oficjalna informacja prasowa.

Dostępny w cyfrowej dystrybucji LCGoL to projekt wymagający zdecydowanie mniej nakładów pracy niż następna część Tomb Raidera - mam nadzieję, że dostępne rysunki koncepcyjne, te z Larą na koniu, z łukiem i wśród mrocznych zjaw, dotyczą właśnie kolejnej odsłony "pełnoprawnego" cyklu. Tak samo jak plotki o większej otwartości terenu. Lara Croft uwięziona na wyspie, której sekrety musi zbadać? Brzmi ekstra.

[via CVG]

327080415083391255
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)