Nowy Splinter Cell jeszcze w tym roku?

Nowy Splinter Cell jeszcze w tym roku?

Nowy Splinter Cell jeszcze w tym roku?
13.03.2018 19:37

Wygląda na to, że kanadyjski Amazon mógł omyłkowo zdradzić coś, czego nie powinien…

Przez jakiś czas na kanadyjskiej stronie Amazonu można dziś było wejść na stronę gry, nazwanej po prostu Splinter Cell 2018 (co oczywiście z pewnością jest tytułem roboczym, wpisanym przez obsługę sklepu w oczekiwaniu na oficjalny).

Co ciekawe, odnośnik do niej pojawił się również na podstronie Ubisoftu w serwisie - dodatkowo wskazując na jej autentyzm. Na korzyść tej plotki wskazuje również to, jak często i regularnie gry Ubisoftu wychodzą na światło dzienne w taki właśnie przedwczesny sposób.

Oczywiście wcale niekoniecznie musi to oznaczać, że nowy Splinter Cell powstaje, nie mówiąc już nawet o jego ukazaniu się w tym roku. Któryś z pracowników sklepu mógł po prostu założyć taką stronę pod wpływem jakichś nieoficjalnych informacji, żeby była już gotowa w razie czego.

Obraz

Tak czy inaczej miło usłyszeć cokolwiek o nowym Splinter Cellu, biorąc pod uwagę, że ostatnia odsłona serii skradanek od Ubisoftu (Blacklist) ukazała się aż 5 lat temu. Dobrze by było, gdyby Sam Fisher powrócił.

Gdyby miało się okazać, że jest w tym krótkotrwałym pojawieniu się nowego Splinter Cella na Amazonie jakiejś ziarnko prawdy, to bardziej konkretnych informacji można się spodziewać na tegorocznych targach E3. I kto wie, może faktycznie Francuzi chcą nam “odstawić Bethesdę”, i wypuścić grę do sprzedaży w kilka miesięcy po jej zapowiedzi?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)