Nowy Sonic, Sonic z Mario i Super Luigi U - co zapowiedziano na Nintendo Direct?

Nowy Sonic, Sonic z Mario i Super Luigi U - co zapowiedziano na Nintendo Direct?

Nowy Sonic, Sonic z Mario i Super Luigi U - co zapowiedziano na Nintendo Direct?
marcindmjqtx
17.05.2013 22:48, aktualizacja: 05.01.2016 16:13

Sporo nowych tytułów na Wii U dla fanów flagowych postaci Nintendo. I Segi.

Gdy inni czają się z zapowiedziami do E3, Nintendo robi swoją konferencję. Jeśli chcecie, możecie obejrzeć powtórkę całości, choć uprzedzam, że nie pokazano zbyt wiele:

A co zapowiedziano?

Dwie nowe gry z naddźwiękowym jeżem Sonicem: Sonic: Lost World na Wii U i 3DS. Platformówka i przygodówka w jednym, ale nie wiadomo nic na temat daty premiery, nie pokazano też gry w akcji. Jedyny obrazek to tej, który widzicie powyżej, a więcej informacji będzie na E3. Druga gra z niebieskim biegaczem to kolejna część serii o sportach zimowych Mario & Sonic at the 2014 Winter Olympic Games. Akcja będzie toczyć się w Soczi, a gra wykorzysta zarówno Wii Motion Plus jak i GamePad - czasem nawet łącznie. Np. w biathlonie Wii Remote posłuży do jazdy na nartach, a GamePad do celowania z broni. Także nie podano daty premiery, ale obstawiałbym późną jesień lub wczesną zimę.

Pojawi się także dodatek do New Super Mario Bros U zatytułowany Super Luigi U. Wersja do ściągnięcia będzie 20 czerwca (za 20 dolarów), a ci, którzy wolą kupić pudełko, będą mogli to zrobić 26 lipca (za 30 dolarów). Do tej drugiej nie będzie potrzebny NSMB U. W grze pojawi się nowa postać, Nabbit - będzie dostępny w trybie wieloosobowym, nie będzie obrywał do potworków, ale za to nie podziałają na niego wspomagacze.

Wonderful 101 pojawi się na Wii U 23 sierpnia.

Ponadto pokazano nowy zwiastun Game & Wario oraz wspomniano o nowym poziomie trudności w Resident Evil: Revelations oraz o sterowaniu GamePadem także z możliwością grania na ekraniku, z wyłączonym TV.

Na koniec Satoru Iwata dodaje, że zobaczymy się z nim znowu przy okazji E3 - to znaczy, że jeszcze nie koniec zapowiedzi.

Paweł Kamiński

326870911024982295
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)