Nowy Silent Hill troszkę mniej tajemniczy

Nowy Silent Hill troszkę mniej tajemniczy

Nowy Silent Hill troszkę mniej tajemniczy
marcindmjqtx
11.04.2010 18:03, aktualizacja: 15.01.2016 15:26

Dwa dni temu donosiliśmy o nowym tytule z serii Silent Hill. Pisaliśmy wówczas, że o grze nie wiadomo praktycznie nic, oprócz tego, że „się robi”. Dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Konami powierzyło produkcję nowego Silent Hilla czeskiemu studiu Vatra Games z siedzibą w Brnie. Co ciekawe, ta sama firma pracuje również nad odświeżoną wersją klasycznej produkcji japońskiego giganta - Rush'n Attack. O fabule kolejnej odsłony kultowego horroru wiemy na razie tylko tyle, że pokaże przeprawę zagubionego mężczyzny przez opuszczone, znane skądinąd miasteczko. Więcej szczegółów mamy poznać w czerwcu, co wskazuje, że wysyp materiałów będzie miał miejsce na E3.

Vatra Games należy do brytyjskiego koncernu Kuju i do tej pory nie stworzyło jeszcze żadnej gry. Skupieni w niej programiści pracowali jednak wcześniej m.in. nad Hidden and Dangerous 2 i obiema częściami Mafii. Jeśli Czechom uda się przywrócić najstraszniejszy ze strasznych cykli do dawnej chwały, ich nowe studio zaliczy prawdziwe wejście smoka.

[via Yahoo]

Piotr Bajda

326920941068577047
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)