Nowy sezon złotej ligi Wargaming.net! Ulepszony kalendarz rozgrywek, więcej wydarzeń, szerokie możliwości oglądania – czołgi wyjeżdżają na arenę!

Strona głównaNowy sezon złotej ligi Wargaming.net! Ulepszony kalendarz rozgrywek, więcej wydarzeń, szerokie możliwości oglądania – czołgi wyjeżdżają na arenę!
04.08.2016 11:00
Redakcja
Redakcja

Liga Wargaming.net jest gotowa na start złotego sezonu 2016-2017. Kibicuj swojej ulubionej drużynie na drodze do mistrzostwa i odkryj usprawnienia w całej Lidze, które sprawią, że będzie to kolejny emocjonujący sezon rozgrywek eSportowych w World of Tanks. Przede wszystkim liczba najlepszych drużyn w lidze złotej zmieni się z 12 do 8. To oznacza, że wszystkie dotychczasowo zakwalifikowane drużyny wezmą udział w pierwszym sezonie, ale do drugiego dostanie się tylko 8 najlepszych. Zmiana pozwoli na usprawnienie całej Ligi oraz na zapewnienie wystarczających środków, aby drużyny budowały swoją markę na lata.

„Dzięki 8 drużynom w złotej lidze będziemy mogli jeszcze lepiej pomagać sobie wzajemnie i wykorzystamy pełny potencjał,” powiedział Mohamed Fadl, szef globalnego eSportu w Wargaming. „Budowanie profesjonalnej marki eSportowej wymaga dużego doświadczenia i jesteśmy gotowi do pomocy każdej drużynie, aby koncentrowali się na tym, co robią najlepiej."

Złota Liga doczekała się usprawnień w kalendarzu rozgrywek, aby dostarczać jeszcze więcej emocji w sezonach rozgrywek i poza nimi. Pierwszy sezon będzie trwał od sierpnia do października 2016, następnie odbędą się zawody z cyklu Rumble (starcia najlepszych drużyn z różnych kontynentów) w okresie listopad – grudzień. Dwa nowe turnieje Rumble pozwolą drużynom z całego świata spotkać się i pokazać umiejętności, dzielić się wiedzą, która pozwoli na dalszy rozwój scen w poszczególnych regionach. Pierwszą z nich będzie The Challenger Rumble. W skład tego turnieju wejdą po dwie najlepsze drużyny z trzech regionów, z wyjątkiem tego, w którym mamy obecnych mistrzów World of Tanks. Do tych 6 drużyn zostaną przydzielone dwie z dzikimi kartami, co razem da 8. Drugim turniejem będzie The Champions Rumble. Tutaj zobaczymy obecnych mistrzów Świata oraz drugą drużynę regionu, którą reprezentują. Zmierzą się ze zwycięzcami turnieju The Challenger Rumble i drużyną, którą zajęła drugie miejsce. Także w turnieju mistrzowskim The Champions Rumble wystąpią 4 drużyny. Następnie po tych zawodach wejdziemy w sezon drugi planowany od stycznia do maja 2017.

Nowy sezon ligi Wargaming.net przyniesie ze sobą jeszcze więcej akcji z World of Tanks bez względu na to gdzie będziecie go oglądać czy skąd gracie. Do zobaczenia na polu bitwy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)