Nowy projekt Davida Jaffe skasowany. Twórca Twisted Metal zwalnia ludzi

Strona głównaNowy projekt Davida Jaffe skasowany. Twórca Twisted Metal zwalnia ludzi
24.01.2018 09:32
Nowy projekt Davida Jaffe skasowany. Twórca Twisted Metal zwalnia ludzi
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Jak nie idzie, to nie idzie.

bEEqArPF

Jaffe nie zaliczy tej dekady do udanych. Do 2007 roku wszystko szło dobrze. Znaliśmy go jako gościa, który stworzył kapitalną serię wyścigów na śmierć i życie - Twisted Metal i był jedną z najważniejszych osób przy tworzeniu dwóch pierwszych części God of War. Teraz na rychły powrót Kratosa może czekać jak każdy z nas - jako gracz.

Na PS3 nie udało mu się stworzyć żadnego hitu - powrót Twisted Metal nie wypalił. Na najnowszą konsolę Sony jego studio The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency wypuściło tylko Drawn to Death, które też świata nie podbiło. Różowo nie jest, a to jeszcze nie wszystko.

Przyszłość studia zawisła na włosku. Historię najlepiej opowiedzą dwa ćwierknięcia, które dzieli zaledwie 17 dni.

Z nieba do piekła. Jeśli oczywiście projekt z pierwszego ćwierknięcia to ten skasowany. Ale skoro Jaffe musiał zwolnić większość ludzi to i tak nie wygląda na to, by The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency prędko miało coś pokazać. A jeśli wasze myśli wędrują teraz w stronę powrotu Twisted Metal, to Jaffe nagrał niedawno filmik, w którym odpowiada na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące tej marki. Zestrzeliwując raczej wszelkie nadzieje na sequel czy remaster w jakiejś formie. On w każdym razie nad niczym takim nie pracuje, ani nic w tym temacie nie słyszał.

The State Of Twisted Metal

Maciej Kowalik

bEEqArQD