Nowy Pokémon zmusi fanów do zainstalowania aplikacji Niantic

Nowy Pokémon zmusi fanów do zainstalowania aplikacji Niantic11.10.2018 16:21
Nowy Pokémon zmusi fanów do zainstalowania aplikacji Niantic
Adam Piechota

Inaczej na razie nie dołączymy go do kolekcji w Let’s Go! Pikachu lub Let’s Go! Eeevee.

Nowy. Mityczny. Całkiem uroczy. Oto Meltan. Zupełnie nieznany wcześniej Pokémon, którego dołączycie do kultowego kanonu w Let’s Go! Na Switchu (Gdy obie gierki zadebiutują w listopadzie). O ile nadal grywacie w Pokémon Go. Nie od dziś wiadomo, że te dwie aplikacje będą ze sobą całkowicie sprzężone (co najpewniej obu wyjdzie na korzyść, a Poksowe Company czeka kolejny rekord finansowy), jednak dotychczas mówiliśmy o nieco… mniejszych, bardziej standardowych plusów wykorzystywaniu obu.

Meltan Research Update from Professor Oak and Professor Willow

Otóż przesyłanie stworka z regionu Polska (czyli z telefonu) do regionu Kanto (na Pstryczka) wynagrodzi gracza typowymi bzdecikami, punktami oraz cukierkami dla wysłanego gatunku. Jednak gdy zrobimy to po raz pierwszy, otrzymamy również Mystery Box. Pudełeczko, otwarte w aplikacji, umożliwi odnalezienie zupełnie nowego Pokémona, walkę z nim, złapanie i… przetransferowanie do „dużej” gry. To oznacza, że Meltan jest pierwszym stworkiem, którego złapać można WYŁĄCZNIE w aplikacji Niantic.

Po całej akcji Mystery Box się zamknie, ale kolejna przesyłka rozpocznie cały cykl od nowa. Niemniej jeden z filmików (ten poniżej) bardzo wyraźnie sugeruje, że Meltana będzie można jeszcze ewoluować. Jeśli miałbym strzelać - również tylko na telefonie. Bądź gdy z jednej gry do drugiej przetransportuje się określoną liczbę stworków. Cóż, bardzo przyjemny pomysł. Premiera Let’s Go! tak czy inaczej rozpocznie kolejne (na pewno o wiele spokojniejsze) zmartwychwstanie wersji mobilnej. A skoro musi, niech zrobi z tym faktem coś bardziej nietypowego. Choćby takie Meltany.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)